שלום לכם!

1חגית1

New member
שלום לכם!

אני כשמונה חודשים אחרי לידה, ומאז כל מחזור הוא סיוט. יש לי כאבי תופת ממש כמו צירים במהלך המחזור, וזה דבר שלא היה קיים אצלי. בנוסף אני מנסה לחזור לעצמי במשקל ודי הצלחתי חוץ מהבטן שנשארה לי, למרות שנראה לי שזה או מנפיחות סתם ולא משומן, או שאין לי ממש מושג כי זה לא נראה עודפי שומן או מתיחה. אודה לכם על תשובה בעיקר לשאלה הראשונה שחשובה לי!

1חגית1

New member
אני מנסה שוב לתת תזכורת

היות ולא קיבלתי שום התייחסות. יש מצב שמישהו יתייחס לשאלה?

כאבי מחזור ובטן תפוחה אחר לידה

לחגית שלום חזרה למשקל עם בטן בולטת אחר הריון היא תופעה מוכרת. הסיבה היא החלשות שרירי הבטן והפתרון הוא התעמלות התעמלות והתעמלות. לגבי כאבים במהלך המחזור התשובה יותר מורכבת. יש צורך לבדוק אותך במהלך מחזור כואב ע"מ להתרשם מאופי הכאב ולשמוע פרטים נוספים כמו אמצעי מניעה (בנוכחות התקן יש לפרקים יותר כאבי מחזור) או מה כמות הדמם הוסתי ( במקרי חסימות מוצא הרחם יכולים להופיע כאבים במחזור). לסיכום - פני לרופאך במהלך כאבים שכאלה ונקווה שיהי אז קל יותר לאבחנך ולטפל בך. בברכה אילן גל

1חגית1

New member
תודה על התייחסותך ../images/Emo51.gif

כמות הדמם היא כמו כל מחזור, בארבעה עד חמשת הימים הראשונים הכמות די גדולה. בכל אופן לא פחות ממה שהיה לפני המחזור. הדבר היחיד שהשתנה זה הכאבים שבאים לידי ביטוי ממש כמו צירים ארוכים (אחרי שעברתי 2 לידות אני יודעת לומר שזה לא כאבי בטן אלא ממש כאבי התכווצויות). רק במידה ואלך לרופא ואהיה במצב שהוא יוכל לראות בזמן הכאב ממש זה יוכל לעזור? מאיפה לי לדעת מתי זה בדיוק יקרה, ובדיוק אז להיות בבדיקה אצל הרופא?

1חגית1

New member
ושכחתי גם לציין

שאני משתמשת בגלולות ולא בהתקן. למרות שאחרי הלידה גם זה קצת הסתבך, ואני אף פעם לא מספיקה לסיים את החפיסה למרות נטילה באופן קבוע. לקראת סוף החפיסה כבר מתחיל להופיע הדימום (לפעמים אפילו כשנשארות לי עוד 5-6 גלולות). מודה שוב על התייחסותך

למעלה