שלום לכם

Unflushable

New member
שלום לכם

טוב שסוף סוף יש פורום פציפיזם. אני רק בן 15, אבל עדיין. אני מתכנן להות פעיל פה. אז זו הודעת הכרות. ומזל טוב על הפורום החדש שוב

צחיגליץ

New member
לפצפיסטים אין מקום במדינתנו!!!

לדעתי פצפיסט , שנותן לאחרים למות במאבק למען קיום המדינה לא מונע ממקרי אלימות מלהתרחש הוא רק מרחיק אותם מעצמו. כשכל הפצפיסטים משתמטים מהצבא , הם כביכול "מצילים חפים מפשע" , אך למעשה אותם אנשים חפים מפשע נפגעים וימשיכו להפגע. אני בתור לוחם לא רוצה לפגוע באנשים חפים מפשע , ואפילו לא בכאלה שכן , אבל בסיטואציה הנוכחית אין מנוס וחייבים לוחמים , ופחדניסטים לא יעזרו למדינה באף פרמטר.

Dolo

New member
פציפיסטים לא יעזרו בשום אופן למדינה

לא משנה אם הם אלו שמגלים את האנטיביוטיקה או את תורת המכניקה שמעל מהירות האור, לא משנה אם הם מצילים חיי מיליונים תוך כדי מחקר ומקדמים את רמת החיים בעולם כולו, עצם העובדה שבחרו לא לקחת חלק במלחמה זו או אחרת הופכת אותם לחסרי ערך לחברה... ... ... ... ... ... מסכים עם כל מילה שלך...

Unflushable

New member
לא רק זה

אני גם הומו. כשיהיה לי תואר ראשון, שאליו אני מתכוון לבוא, תאכלו להעמיד אותי צמוד לקיר ולירוות בי
, וכך ליצור עולם נקי מפציפסטים מטונפים והומואים מסריחים. שתי ציפורים במכה, איזה כיף!!

Dolo

New member
אתה לא גם ערבי במקרה? ../images/Emo3.gif

ותמיד אפשר להתאסלם, יאללה יאללה, בעל הבית השתגע, שלוש ציפורים במכה אחת!

סֵג

New member
למה אתה לא תומך בפורום פשיזם?

אמרת בפורום זה: "עצם העובדה ש[סרבנים כלשהם ]בחרו לא לקחת חלק במלחמה זו או אחרת הופכת אותם לחסרי ערך לחברה". זוהי הצהרה פשיסטית לחלוטין. בפורום זה אתה גם מדבר על החבאת גופות. עכשיו אתה מדבר על רצח אוכלוסיות (הומואים, ערבים, שמאלנים וכו'). אני חושב שמגיע לך מקום שבו תוכל לדון במישנתך בקרב חבריך, ולא בקרב אוייבך (בפורום פציפיזם)! זה שאלו נושאים המעודדים אלימות לא משנה בשיט. ישנם אנשים שאוהבים אלימות, אוהבים מלחמות ואוהבים לדבר על זה. איך שום סיבה שלהם לא תהיה במה חופשית!

Dolo

New member
*מדגיש את הציניות בקולו*

ומצביע על האמוטיקונים הצוחקים --->

סֵג

New member
כל הדברים האלימים שאמרת

היו בציניות?? רק שתדע, בקלות היה אפשר לראות את הצחוק שלך כצחוק של אדישות, והנאה אמיתית ממחשבה על מוות. אני בדרך כלל טוב בלקלוט מתי בנאדם ציני.

[אורן]

New member
אתה לא

מהודעתו השתקף ברחל בתך הקטנה שהוא היה סרקסטי. דולו הצליח לבטא עצמו בצורה נפלאה, ואתה לא הבנת. פשוט כך.

סֵג

New member
אולי כך היה בהודעה זו

אבל בהודעות אחרות הוא הביע דיעה דומה ושם לא היו סממנים של סרקסטיות. אי לכך לא חשבתי עליו בהקשר הזה בכלל.

the nt girl

New member
../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ברחל בתך הקטנה

כמה שנים לא שמעתי את הביטוי הזה!!! קבל ח"ח!!!

Unflushable

New member
האמוטיקון היה בקטע של לירות בי

אני יודע לשמח אתכם. חבר שלי, אילן פלטניק, היה בנוער מולדת אז אני מומחה

למעלה