שלום לכם

שלום לכם

רציתי לשאול, איך אתם מגדירים טבעונות? כי אני גדלתי כמעט מגיל 0 על חיים טבעוניים, חיים על בסיס הטבע, מה שמתבטא בעיקר במזון - איזה אוכל, אילו צירופים, אורגני, קמח מלא וכו´. ובכלל במוצרים שבאים במגע עם הגוף - קוסמטיקה ועוד. וגם אי-אכילת בשר מטעמי בריאות, שמאוחר יותר הפכו אצלי לטעמי מצפון. אבל בשנים האחרונות שמעתי כמה פעמים שאנשים מגדירים טבעונות כהמנעות מניצול כלשהו של בעלי החיים - מוצרים שנוסו על בע"ח, פרוות ועורות, ביצים וחלב, וכמובן בשר. אז רק בשביל הרקורד, גם אני משתדלת לא להשתמש במוצרים שונסו על בע"ח וכו´, אבל רק רציתי לדעת מה ההגדרה הנכונה לטבעונות - זו שחונכתי עליה או זו שגיליתי לאחרונה. תודה מראש, דלית.

טוב, עברתי בינתיים על ההודעות...

והבנתי שאתם מתייחסים לטבעונות לפי ההגדרה השניה. רובכם, לפחות. אז אני אכתוב קצת על עצמי בשירשור של החדשים... נתראה שם.

כתבתי הודעה על הגדרות....

אתה מוזמן לקרוא אותה... אתן הסבר קצר בכל זאת... מכיוון שטבעונות היא המילה היחידה בעברית שמהווה תירגום למילה Veganism אז קיימות לה שתי הגדרות: א. התרגום האמיתי שלה שהוא ה"הגדרה הראשונה" כפי שציינת אותן. ב. השימוש במילה כתרגום של המילה Veganism שכאן המובן שלה הוא ה"הגדרה השנייה" כפי שקראת לה. קאפיש?
יום טוב.

למעלה