שלום לכם!

שלום לכם!

שלום חברי פורום אסקסואלים!! אני רוצה לדבר על אחותי . היא אשה יפיפיה, ויש לה אישיות , כאריזמה וגומות חן שיכולות להפיל בן אדם. רק מה....... היא בת 26 ומעולם לא יצאה עם אף גבר! ניסיתי לדבר אתה על זה אבל היא אמרה לי שהזה לא עניני, מה שבאמת נכון. בהתחלה קויותי שהיא לסבית. אבל גם עם בנות היא לא יוצאת . כלומר-רק בתור ידידות , והיא מדברת עם החברות שלה בצורה מאד משוחררת וחסרת כל מתח מיני. ככה שהאפשרות הזו ירדה מהפרק. לאחותי יש בטחון עצמי, חיי חברה , קשה מאד לא לאהוב אותה, כך שקשה לי להאמין שאף גבר מעולם לא ראה את זה ומעולם לא התחיל אתה. ואם היתה לסבית לפחות היתה לי האפשרות להבין למה היא מתנהגת ככה, אבל נראה שהאפשרות היחידה שנותרה היא דוקא שלכם..... השאלות שלי--- מה בעצם זה אמיני ?(אסקסואל?) מה גורם לא-מיניות ? ואם הייתם כמו אחותי- מה היה גורם לכם להפתח ולדבר על זה? ועל כל מידע נוסף אשמח מאוד קי סרה- סרה

dnielc

New member
שלום!

אז קודם כל תתני לה את הטלפון שלי! LOL אי אפשר לדעת אם היא א-מינית בלי לדבר איתה על זה, אבל צריך לקחת בחשבון שזה יכול להיות 1001 סיבות. אני דווקא נוטה לחשוב שזה לא קשור לא-מיניות, כי א- מיני יכול למצוא בני זוג, לפחות לתקופה קצרה. יותר סביר שזה פחד מסקס, או אחוסר שלמות עם המיניות שלה. תנסי להעלות את הנושא, נסי לדבר איתה על סקס, תראי אם היא משתפת פעולה. אין לי עצות טובות על איך, אני בטוח שלאחרים כאן יהיו... א-מיני זה לא "נגרם" ע"י משהו, זו נטיה מינית כמו כל הנטיות. אנחנו פשוט חסרי משיכה מינית ודחף לסקס.

שלום... דניאל

תודה על התיחסותך ועצותיך הקטע היפה הוא שאי אפשר לדבר אתה על זה , כאילו היא ממש מפחדת ליגוע בנושא. למה כוונתך כשאתה אומר שאמיני יכול למצא בני זוג? האם אמיני נמשך ברמה מינימליסטית בכל זאת לאחרים? וסתם הערה- אני זכר.

יתכן שהיא א-רומנטית

המקבילה של הא-מיניות בעולם המשיכה הרומנטית, היא הא-רומנטיות. יתכן גם שהיא א-מינית, לפעמים שני הדברים הולכים יחד. גם אני כזאת. א-מיניות היא נטיה מינית בה אדם לא נמשך לגברים ולא לנשים. הגורמים לא ידועים, אנחנו חושבים שזה מולד. אחותך מוזמנת לבוא לפה, לקרוא בפורום, לראות אם היא מזדהה עם הכתוב.

איליאנאזי..

אשמח אם תפרטי על זה. מה זה א-רומנטי? ואחותי....עד שהיא תדבר ישירות על הנושא יעבור זמן תודה בכל אופן!!!!!!!!!

avi1283

New member
אי אפשר

לדעת מה הסיבה, יכול להיות באמת שהיא א-מינית. אם היא לא רוצה לדבר על זה אז זכותה וצריך לתת לה מרחב, אפשר לשאול אותה שוב אחרי כמה זמן מה הסיבה ולנסות לעשות את זה בעדינות ובצורה כזאת שיהיה ברור לה שלא מה משנה מה תהיה התשובה יקבלו את זה והיא תקבל תמיכה ולא בצורה ביקורתית או במטרה להכיר לה מישהו. אין סיבה להתערב אם היא עדיין לא תרצה לדבר על זה, וגם אין סיבה לחשוב שלא טוב לה עם המצב כמו שהוא (אלא אם היא אומרת אחרת).

אבי

בודאי שזו זכותה, כל אדם זכאי לפרטיות ואולי במשפחה כמו שלי בה פרטיות היא מצרך נדיר זה באמת מעורר אותה להתגונן עוד יותר. נתת לי נקודה למחשבה... תודה

p019

New member
לדבר בעקיפין

גילית כבר כי לפעמים אתה לא רוצה לדבר עם אדם ספציפי על נושא ספציפי. גם אם כל הכוונות שלך טובות, יכול להיות שמסיבות כאלה ואחרות, לא חשוב מה תגידי לה, היא תחשוב שאת מעבירה עליה ביקורת. יכול להיות שזה המצב בינך לאחותך, ויכול להיות שלא. בכל מקרה, נשמע לי שהדרך העקיפה היא עדיפה - אולי פשוט תספרי לה ששמעת על הפורום של א-מיניים - אולי עדיף אם אנשים אחרים בסביבה, כך שהיא אפילו לא תהיה חייבת לענות לך. אם היא תחשוב שזה קשור אליה איך שהוא - היא תחפש אותנו. אם לא - כנראה שהיא לא א-מינית (או לא חושבת שהיא כזו).

פי. או

עצה יפה...אולי באמת יהיה אפשר ככה, ואז אוכל גם להראות את תמיכתי. שתהיה, אמינית, שתהיה לסבית, שתהיה נזירה , רק שתהיה מאושרת.... תודה!

למעלה