שלום, למרות שהרבה זמן לא הייתי פה

שלום, למרות שהרבה זמן לא הייתי פה

רציתי קצת לשתף, ואולי קצת להרגיש לא לבד,
דניק בכיתה ג', כבר, איך שהזמן עובר, אבל השנה לא
היתה קלה, כבר שנתיים נלחמים על כיתה אקוסטית
בשבילו וסוף סוף בנו, דניק קיבל צל"ש שהוא עובד
יפה בכיתה, הוא עם מכשיר שמיעה אבל הוא התרגל לזה.
והוא משתתף בפעילויות של בית ספר, ואני שמחה לראות
אותו פעיל. אבל יש לנו בעיות אחרות, מקווה שגם זה יעבור
בעיות שלא קשורות לילד אבל עלולות להעיב על מצב רוחו
לכן משתדלים להקל כמה שאפשר. אני לא רוצה לעבור דירה
בעלי כן רוצה, פעם רציתי מאוד, אבל התרגלתי וקשה לי
עם שינויים, אז זה המצב כרגע. קשה לי להיכנס למחשב
הרבה, בגלל שאני יושבת עם הבן שלי גם הרבה בבית
יותר קל עם שיעורי בית, עם הכתיבה וברוך השם גם חברתית
מקווה שגם הדברים אצלי ישתפרו יותר
זהו רציתי לשתף ושיהיה רק אור בחיים
אילה

יסמין@

New member
שמחה לקרוא על ההתפתחויות החיוביות

מאחלת לכם הישגים רבים נוספים ושיהיה לכם רק טוב.

fatfat

New member
אש"ד אני שמחה לשמוע על השיפור שחל

אצלכם.

מבינה את הקושי שלך עם השינוי במיוחד כשהתרגלת. אבל כרגע לדעתי גם את וגם בעלך צריכים להעמיד את צרכיו וטובתו של דניק
בעדיפות הראשונה. כתבת שבנו כיתה אקוסטית במיוחד לדניק ושזה מאוד תורם לו והביא להתקדמות משמעותית בתפקודו בכיתה.
כתבת גם שדניק היום הרבה יותר מעורה חברתית ושהוא משתתף בפעילויות חברתיות של בית הספר. ובעבר כתבת שיש לו תמיכה
אינטנסיבית של מורת שמע.

איני יודעת מדוע בעלך רוצה לעבור דירה ולאן ומה המשמעות של זה לגבי לימודיו של דניק. האם המשמעות שעליו לעבור לבית ספר אחר?
אם כן זה צריך להיות בית ספר שיותאם לצרכיו (כיתה אקוסטית, משלבת משמע) ושיוכל לתת לו מענה גם בנושא של השילוב החברתי
ולא תמיד קל למצוא בית ספר כזה. ואם המשמעות היא שתמשיכו להתגורר באותה העיר ודניק יוכל להמשיך להיות מוסע לבית הספר הנוכחי
אז את ובעלך צריכים להגיע להחלטה משותפת מה ייטיב עם כל המשפחה. גם המצב בו יש ויכוחים שדניק עד להם אינו טוב לו.

מקווה שתצליחו לפתור את המחלוקת בקרוב ואולי כדאי שתתייעצו עם איש מקצוע.

שלום FATAT

חשבנו לעבור בתוך העיר קרוב במרכז העיר זה לא ממש רחוק מפה, יש לו בעיית תקשורת עם חברת הניהול
שמנהלת את השכונה שלנו, ויש ביניהם חילוקי דיעות וכל מיני, אני עוד לא התייעצתי עם היועצת לגבי אם דניק
יעבור מה יקרה עם הבית ספר, ותהיה אפשרות שבעלי יקח אותו בע"ה בבוקר, ובצהוריים אני אחזיר אותו
כמו עכשיו, בערך הוא גם יותר עצמאי, הוא כבר חוזר לבד מבית הספר, גם עכשיו הבית ספר לא ממש קרוב
אלינו זה מרחק הליכה לא קטן. אנחנו נמצאים בטיפול במרכז חוויות, בכלל בנושא אחר של דניק אבל אולי
הכל קשור הוא עדיין מלכלכך בתחתונים וזה נושא מאוד כאוב אצלנו, אנחנו כל היום רק מכבסים תחתונים.
וזה מוגזם הוא כבר בן תשע עוד מעט, יש לו יום הולדת בשבת בע"ה. אבל אנחנו היינו אצל כמה אנשי מקצועי
ומכל אחד למדנו משהו, אני צריכה להיות גם יותר רגועה ומאוזנת, ואני צריכה לעבוד על עצמי יותר.
אני פחות חרדתית מקודם, ומשתדלת שלא יהיו ויכוחים אבל התקופה האחרונה זה היה ממש בלתי נסבל
היה מאוד קשה. בגלל הבית שכבר שמנו שלט למכירה. מקווה שדברים יסתדרו
תודה הוא עדיין עם מורת שמע אבל חדשה, הקודמת עזבה אותו ויש לו מורה יותר מקצועית להוראה מתקנת

שלום לך אמא של דניק

גם אני שמחתי לשמוע ממך.
מסכימה ומצטרפת לכל מה שכתבה פאטפאט

China8

New member
אמא של דניק

תודה על השיתוף ואת בהחלט לא לבד, אנחנו תמיד כאן

נחמד לשמוע על ההתקדמות החיובית ועל זה שדניק מקבל חיזוקים חיוביים ועובד יפה, גם את צריכה לקבל כנראה צל"ש על התמדה ועבודה טובה
!
מקווה גם שלבעיות האחרות יימצא פתרון חיובי שמקובל על כל בני הבית.
מאחלת לך אכן המון אור בחיים

למעלה