שלום לקרן ודרדי.....

שלום לקרן ודרדי.....

טוב נו, הגיע הזמן שגם אני אגיע לכאן ואף אציג את עצמי. אני בת להורים יוצאי הונגריה דוברת הונגרית רהוטה אך לא כותבת ולא קוראת. חובבת מושבעת של אוכל הונגרי (עברתי קודם על שירשור המאכלים האהובים... אז במקום הראשון זה כמובן הלאנגוש, אחר כך הרוקוט קרומפלי ועל פושירט לא דיברתם וכמובן איך יכולתי לשכוח את הליבו מאי שמגיע משם בקופסאות שימורים....) שיהיה לכם בהצלחה בפורום.... ליהי

תודה ליהי יקרה../images/Emo140.gif

נכון והפושירט, עוד לא שירשרו פה איזה מתכון שלו...טומי לעבודה
אוהבת את הפושירט המטוגן שבעלי עושה את זה ממולא בבשר טחון. יאמייי.

קרן משם

New member
היי ליהי

אחחחחח אם אני לא אקבל בקרוב לאנגוש על מוכן אני אתפגר:)) בעניין הפושירט אני ציינתי אותו בגומבוצים לא? אם לא כמובן שמכל הגומבוצים הוא בין המובילים (ויסלחו לי כל חולי הסילבאש גומבוצ
) מתכון לפושירט (לא מדע מדוייק אך מוכח בטעים מאוד) בשר טחון (לא ברור לי איזה העיקר שיהיה לא כשר
סתםם לחם לאחר שהוטבל היטב במים פפריקה מתוקה! רצוי הונגרית מקורית:)) פלפל שחור, קצת שום כתוש ביצה טריה (יש מי שמוסיף קמח/פרורי לחם וכו´, אני לא!) לשה את הכל לכדורים בגודל בינוני ומטגנת (יש לציין שלא כתבתי כמויות כי אין לי מושג, אני עושה לפי ה´עין´ ובד"כ כמות גדולה ומקפיאה אותם, כמובן לפני הטיגון) פושירט לרוב אנחנו אוכלים עם רביחות למינהם..שועית, אפונה, שׁפֻּנוֹת (רביחת תרד-חולה על זה!) ושאר ירקות.....אוח כמה שרביחות דיאטטיות:)) הקיצר אם לא מצליח לכם אני ללא ספק האשמה:)) לא לוקחת אחריות על שום מתכון שלי:)) ליהי, אך זה שלמרות שאת מדברת הונגרית שוטפת (שמעתי אותך, פשוט מבריקה!) ולא יכולה לקרוא אפילו קצת? אני מדברת הונגרית צולעת מאוד ובכ"ז קוראת צולע עוד יותר או מתיימרת לקרוא קצת....זה אפשרי...אחרי הכל האותיות מוכרות לנו ומה נותר? הדקדוק?

קרן......

בעניין הפושירט... אנחנו אוכלים את זה בעיקר עם פירה... הכי טעים אחרי שמוציאים את הפושירט מהמחבט לשים בתוך המחבט את הפירה ולגרד את שאריות הפושירט משם עם כל השומן שלו.... (אוףףףףף בא לי פושירט עכשיו....) בקשר לקריאה.... סתם אף פעם לא ניסיתי ולדעתי הכי פשוט להגיד אני לא יודעת...... (עצלנית שכמותי) אגב, מה עם פטשנה? (שלא תגידי שלא הצלחת לקרוא אז הכוונה היא כמובן לצלי עוף) אגב, אם יש מישהו שמוכן לבוא ולבשל אצלי במקום לתת לי מתכונים (בעיקר כמובן לאנגוש) אני אודה לו מאוד.... וקרן... חכי חכי.... צפי פגיעה על המייל שקיבלתי ממך היום...... (בתמורה אני אשלח לך תמונות ותאורים על המסיבות שלנו... אני חושבת שזאת נקמה מתוקה)

קרן משם

New member
חחחח תאכלי לי ת´לב:))

אני מתנחמת בעובדה שמתישהו אגיע ארצה לביקור ואבוא למפגש של ´הקליקה´ חחחחחח מסתפקת!

למעלה