שלום מה שלומכם ביום סגריר זה

רובנס

New member
שלום מה שלומכם ביום סגריר זה

איך למען השם מאלצים ילד ששונא ללבוש בגדי חורף להתעטף בימים קרים אלו הדאגה שמא יתקרר או גרוע מזה לא מרפה ומאידך לטענת הרופא אם לילד חם ונעים כך... אולם הדרך לבית הספר רצופה בשלוליות כל כך עמוקות שלעיתים הילדים מגיעים לבית הספר רטובים כל כך ואיך הם יכולים לשבת כך במשך שעות תמוה בעיניי ומדוע אי אפשר שכל בתי הספר בארץ יהיו כדוגמת בתי הספר ביבנה שם יש שטיחים מקיר לקיר לילדים יש נעלי בית ולחלקם בתאים האישיים יש בגדים להחלפה במקרים אלו אח לו היינו מקדישים למערכת החינוך את המשאבים הראויים והנחוצים.......;-
-{

droli

New member
למען האמת,

אין לי את הבעייה הזו. הבעייה אצלי, שהילדה אוהבת ללכת יחפה, והאמא הפולניה שבי מתפלצת. בד"כ אני נותנת להן ללכת כפי שהן רוצות - בתוך הבית. יחפות, בלי מכנסיים. אני מאמינה שאם היה להן קר, הן היו מתלבשות. לגבי הליכה לגן/ביה"ס. יש ימים שאני מכריחה ללבוש מה שנראה לי. (כמובן שחף רוצה ללבוש שמלות כ-ל הזמן. ולפעמים זה קר מדי, או שאין לנו גרבונים מתאימים מבחינת העובי. אני חושבת שצריך לסמוך על הילד. הוא יודע כמה חם לו או קר לו. מקסימום לשים לו עוד חולצה בתיק. לגבי בית הספר שהזכרת בינה, לא מכירה. תספר לי עוד? כמובן שהכל תלוי במשאבים, ולא מעט במשאבי נלווים של ההורים. רק שתדע - לא כל בתי הספר ממוזגים. וגם זו בעיה לא קטנה בייחוד בקיץ, יום טוב לנו מיכל

למעלה