שלום מתגייסים עתידיים!

Gigantic Boots

New member
שלום מתגייסים עתידיים!

אני מדבר בשמי כרגע, שזה דבר שעלול לעורר חשד. אני לא מדבר בשם שום אירגון, ואי אפשר לסמוך עלי. אני לא הייתי מקשיב לי, כי אני בן אדם מוזר שאוהב לחשוב. כולם צריכים להתגייס, זה ברור. אחרת מי היה מגן עלינו מהטרוריסטים? נכון מאוד! כלומר, אני בעד מדינה יהודית דמוקרטית, אבל צריך לעשות פה סדר ולהגן על הדמוקרטיה בכל מחיר. אפילו אם הדמוקרטיה היא פשיסטית. קוראים לזה דמוקרטיה מתגוננת, וזה מאוד לגיטימי. אז כל מי שלא מתגייס צריך להקרא משתמט. למה? כי אילו דברים טובים יותר יש להם לעשות? לחסל את הטרור זה הדבר הכי חשוב שיש. נגיד, מישהו פעם אמר לי שאולי צריך לברר איך אנשים שפעם היו תינוקות בני יום ניהיו טרוריסטים. איזה שטויות. יש אנשים שנולדים רעים, ויש אנשים שנולדים טובים. ואנחנו הטובים. זה ידוע, כל המחקר הגנטי מאשר את זה. גנים קובעים הכל. אם תיקח תינוק סיני ותגדל אותו באנגליה, הוא עדיין ידבר סינית. באותה מידה, אם תיקח תינוק ערבי ותגדל אותו בתרבות היהודית, הוא ישאר ערבי שונא ישראל. נכון, לערבים מזרחיים יש נטייה לשנוא אותנו. חוץ מיהודים מזרחיים, שהם הצליחו להתגבר על הנטייה הגנטית שלהם לשנוא את ישראל. אז מה שאני מנסה להגיד זה, שהגורל של בני אדם נקבע בגזע, ולא בסביבה שהם גדלים. עוני לא אמור ליצור טרור אם אתה מהגזע הנכון. טרור הוא לא מוצדק, אלא אם אנחנו עושים אותו. אז בעצם, תשתדלו לא לחשוב על למה יש בעיות בעולם. פשוט תתגייסו ותקלידו על מחשב ותתייגו מסמכים כל היום. בני אדם הם עצלנים, אם יש להם חופש הם מתחילים להתעסק בכל מיני חומרים מוזרים כמו שאני מתעסק בהם. צריך להגביל בני אדם, ולתת לממשלה לעשות שלום. הם עושים עבודה טובה בזה. בתכלס אנחנו רק בורג במערכת ואנחנו לא יכולים לשנות כלום. תתגייסו ותעזרו לממשלה להמשיך לעשות את מה שהם עושים כל כך טוב. פוליטיקאים ידועים במוניטין הטוב שלהם.

EdenBH

New member
?!?!?

מה לעזאזל אתה מנסה להגיד?? אני באמת לא מצליחה להבין אם אתה ציני או רציני, תבהיר את עצמך! וגם אם היית ציני או רציני עדיין לא ברור מה אתה מנסה להגיד! מה, אתה בעד או נגד דמוקרטיה, בעד או נגד ישראל?! מה קורה פה???

למעלה