שלום נשים, רציתי את דעתכן...

samiro

New member
שלום נשים, רציתי את דעתכן...

שלום - אני בונה כרגע אתר חדש לנשים. (אתר אופנה) לי הוא נראה בסדר גמור ונוח אבל בתור גבר. אני לא אופציה כאן בשביל להחליט מה אתן חושבות
רציית לדעת מה דעתכן (הנשים), על האתר - מבחינת נוחות עיצוב ושילוב צבעים. אתן לא צריכות להיות גסות :p האתר בשלבי בנייה, ולא להתייחס לתוכן הוא עדיין בבניה כמו שאמרתי... הנה כתובת האתר www.Metukot.net

samiro

New member
עזרה עזרה

הנה כמה אופציות שעשיתי לבאר למעלה. אותו אני אשנה דבר ראשון ואז את השאר לא בעיה לשנות כבר.. תגידו מה יותר יפה הנה הלינק לדוגמאות. http://www.metukot.net/files/flash/1.htm תודה.

what name

New member
לפי דעתי מה שיש עכשיו הוא יפה

תנסה אולי להתאים את הצבעים של האתר עצמו לצבע של הלוגו, מה דעתך?

what name

New member
ממה שראיתי אחלה אתר

אבל בגלל שהוא עוד בבניה, אז אני בטוחה שבגלל זה הוא נראה ככה. אבל הרוב סבבה לגמרי. תפרט מה אתה רוצה שנגיב, כי אני אהבתי (את הרעיון של הציפורניים והאיפור) יפה מאוד. רק נראה לי אם תוכלו כאשר לוחצים על תמונה של איפור אז לפרט את הצעדים איך אפשר בבית לאפר ככה. יכול להיות נחמד. עם הציפורניים - אז בטח צילמתם את זה אצל מישהי, אז לפרסם את הטלפון שלה שם - יעזור לכם ולנו :) המשך בדרכך, ועלה והצלח!

samiro

New member
סבבה, תודה

את הציפורניים צילמתי בבית כי אחותי עושה. וגם לה עשיתי אתר פשוט זה לא המקום.

what name

New member
אתה יכול לכתוב למטה בקטן

תודתי נתונה ל... כמה שיותר פרסום לאחותך על חשבון אפס השקעה יותר טוב לה. ואני חושבת שבנות שיראו את הדוגמאות ירצו לדעת מאיפה זה ואולי לעשות את זה אצלה. סתם דעתי, אם אתה חושב שאין זה המקום, אז סבבה. רק הצעתי.

samiro

New member
ברור - זה יבוא בהמשך..

בינתים התוכן הוא סתם לנסיון. ולהודעתך שלמעלה - כמובן שאני אתאים את האתר לחלק העליון אבל דבר ראשון אני רוצה לבחור את החלק העליון...

למעלה