שלום פורום יקר
הודעה קטנה

eini3

New member
שלום פורום יקר ../images/Emo13.gif הודעה קטנה

זוהי הודעת פרידה
הכינו ממחטות (פחחח ממש) בחודשיים האחרונים היה לי ממש כיף להיות פה ובקומונה להעלות הודעות מטומטמות וחסרות שחר בשעות חסרות שחר אפילו יותר |אני נשבעת שהיה סמיילי של ירח!! לאן הוא נעלם???| לדסקס שעות איזה אסיאתי יותר חתיך ולמה
לפתח פטיש טראגי לצבים, חזירים, וכל מה שקוואי
לסבול ממחסור תמידי בשעות שינה
ועוד בלה בלה בלה
א ב ל מחר אני מתחילה שירות לאומי
(לא בבית) מה שאומר ש- אין יותר מחשב
אין יותר סדרות
אין יותר פורום
נקודה טובה- אני בבית בסופשי"ם, ככה שאולי אני אספיק לראות (בקצב איטי בטירוף) כמה דברים או לפחות לסיים את מאו ופול האוס שרק התחלתי
שתדעו שאני עדיין חלק מהפורום+קומונה, כן?? לא עזבתי לנצח!!
אני עוד כאן בלבי... ואני מאד רוצה לבוא למפגש הבא!! מקווה שזה יצא אז תאחלו לי בהצלחה
ותאמינו לי שעצוב לי
וממש חבל שלא הכרתי יותר אבל לאט, לאט.... אגב- אני הולכת לנצל את בתיה בתור המסנג'רית שלי פה
אז לא ממש התנתקתי בכל זאת (ובבקשה תגנו על יודה שלי מפני ידיים זרות, טוב?)
ושוב- סופי שבוע אני כ"כ מפחדת שכשאני אחזור יהיו פה עוד המון שמות חדשים שאני לא אכיר
ויהיו עוד המווווווווווווון סדרות להשלים
תודה לכולם על החודשיים האלו!!!
עינת.
נ.ב. ההודעה נכתבת בשעה שפויה מהסיבה הפשוטה שאני צריכה לצאת מחר ב6 מתחנה מרכזית. כלומר לקום ב-4 וחצי.
ועדיין לא הגעתי למצב שחצי שעת שינה מספיקה לי, אז אין ברירה צריך לישון מוקדם היום. ויש לי חתונה, ועוד לא ארזתי בכלל!!

MaNcHi 135

New member
שיהיה לך בהצלחה!

אבל אל תדאגי תמיד בהתחלה זה קשה... חברה שלי עשתה שירות לאומי ובהתחלה היא קצת טחנה אבל אח"כ עשתה שכונה...היא הלכה יותר מאוחר חזרה יותק מוקדם... אז יהיה טוב

eini3

New member
תודה!../images/Emo140.gif

ואיך נתנו לה לחברה שלך? נראה לי שלא מקבלים "דמי כיס" אם לא עושים מספיק שעות בשבוע

Don Nirtin

New member
../images/Emo87.gif מה, זה אופנה שכולם נעלמים?!

ועד שהתחלנו ממש להתכתב
שיהיה בהצלחה בשירות לאומי הזה.. איפה זה ד"א? את חלק מאיתנו... ואנחנו חלק מעצמנו...
...

eini3

New member
אופנה? ../images/Emo12.gif

ובאמת חשבתי על זה שרק עכשיו התחלנו להחליף מלל
... אני הולכת להיות באיזור השרון מעוז הצפוניות ובירת הדאודורנטים
סכנת נפשות לירושלמים, אני אומרת לך...

Don Nirtin

New member
...../images/Emo87.gif

לא רק בפורום הזה פורשים...
ירושלמים
למרות שאני יותר מעלה חראדומים

asia84

New member
../images/Emo50.gifבשרות לאומי

תהני בשרות לאומי אבל אל תתני להם לנצל אותך תנצלי אותם את אומרת מנסיון אישי שהייתי שרות לאומי שילמו גרושים ורצו שתעשי הכול אז שומעת אל תתני להם לנצל אותך אלה נצלי אותם ותלמדי שם רק ותהנני תעשי חיים .
ושובב בהצלחהה מחר איפה בידיוק תעשי את שרות לאומי שלך ?

eini3

New member
איפה עשית שירות?

ואני אעשה חיים, בעזרת ה'
עושה ברעננה ומתכננת בהזדמנות זו ללמוד יפנית
אמן אמן אמן!!!!

asia84

New member
../images/Emo13.gifיאוו זה היה לפני איזה 5 שנים

עשיתי בקופת חולים כללית הייתי פקידת קבלה יאוו כמה אנשים ראיתי טוב הסיוט היחד שלי היה שלא היו פקידות בסנפים אחרים אז היו שולחים אותי או את חברה שלי שהיינו באותו סניףף וזה היה לא נורמלי שהיום אחד אמרתי לזה דיי אני יותר לא הולכת לשם אז הפסיקו לשלוח אותי זה היה פשוט סיוט לא להיות במקום שלך במחשב שלך בעמדה שלך ועד שיביא לך סיסמא למחשב זה היה פשוט סיוט וחולים לא מוכרים לך וחוקים שונים שמתנהלים שם היה שונה מסניףף שאני הייתי בו וגם רופאים שונים למרות שהכרתי את חלקם אבל טוב שזה עבר ועוד רצו שעשה שנה שניה אמרתי לא תודה חולים זה לא הקטע שלי כי הם רק דיכאו אותי כל השנה כבר הייתי מדמינת לעצמי חולה ואיך הראה זקנה פשוט סיוט טוב תהני את איפה שאת היי ושוב |אלל תתני להם לנצל אותך תנצלי את אותםם מובןן
שובב שהיה לך בהצלחהההה.

DanieLushka

New member
אוווווו שיהיה לך בהצלחה!!! ../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

איפה את עומדת לעשות את השירות?

One Missed Call

New member
שיהיה לך בהצלחה עינת! ../images/Emo24.gif

גם סופי שבוע זה בסדר
גם אם יצטרפו חדשים, לא קרה כלום XD מכירים את כולם בסוף
מחר אני מתחילה כיתה יא'
אני כולי בלחץ ולא יודעת איך אני הולכת לשרוד במוסד הזה 9 שעות.. מה שבטוח לרזות אני ארזה כי אני שם כמעט חצי יום ואני לא מתקרבת לאוכל של הקיוסק אלא מסתמכת רק על סנביצ' בייתי
ממ, אפילו שיהיה לי בטח לחץ.. אני לא מאמינה שאני אצמצם את השעות מחשב שלי
מקווה שיהיה טוב.. ושכולנו נשרוד
אז בהצלחה לכולם!

ForYourLove

New member
בהצלחה eini3.../images/Emo24.gif

היכן את עושה שירות לאומי ? אני רואה שאני לא הדתייה היחידה.
ראיתי שאחת הבנות (asia) כתבה לך שלא ינצלו אותך. ובכן, במידה מה היא צודקת
מנצלים בכל מקום שיודעים שצעירים מתנדבים, כל שכן הצבא.
בייחוד שמעסיקייך יודעים שאת מקבלת יותר מחיילים..לכן, עלייך לשדר מי את, והיכן העמדה שלך, ובזו הדרך תאמיני לי את תצליחי. אני אם לא הייתי פותחת את הפה על כמה ניצולים שניסו לעשות לי, לא יודעת אם הביטחון שלי היה נשאר, לא יודעת אם הייתי מצליחה בחיים להעמיד אנשים על מקומם. וכן, הצלחתי, העמדתי את המעסיקים שלי, העמדתי לקוחות שקיבלתי על מקומם. יש מקומות שהמעסיקים מאוד לבביים, מבינים, ואפילו מעודדים אותך שאת לא 'כלום', ואת בדיוק אחת כמוהם, ויש להתנהג אלייך בהתאם. סיימתי רישמית בדיוק היום, אך החופש קיצץ לי את הימים האחרונים, ונפרדתי מהם כבר מאמצע אוגוסט. בהצלחה eini3.

eini3

New member
תודה תודה!!

אז את ממש משוחררת טרייה, מה? איפה עשית? וקוראים לי עינת
סתם לידע כללי

geminigum

New member
בהצלחה לך../images/Emo140.gif ותשובי מהר אלינו

גם אם זה בסופי שבוע. יש לנו את יעל שמגיעה לכאן בזמנה החופשי, אז יאללה, אנחנו מחכים לך כאן
.

eini3

New member
הי כולם!!

ממש תודה! כמו שאתם שמים לב אני מחוברת לפה בכוחות עליונים וזה התירוץ היחיד שאני יכולה לתת לזה שאני פה, עכשיו, כשבעוד 6 שעות יש לי אוטובוס מירושלים
והרגע חזרתי מחתונה
וכל היום התרוצצתי ברחובות ירושלים עם המון שקיות (כן, כן, הבחורה המזיעה עם התיק הענק זאת אני) בכל אופן- אני ממש ממש אתגעגע!!! תודה לכולכם!!
לילה טוב!
(ידעתי שיש פה ירח!!!)

בהצלחה

שיהיה לך בהצלחה מקווה שתהני ושיהיה לך צוות נהדר כמו שלי היה אני אחרי השירות התחלתי לעבוד שם מאוד נהנתי ועדיין נהנת

Lee Mor Sweet

New member
בהצלחה, תהני וקחי את זה בקלות ../images/Emo8.gif

וכמו שהרבה אמרו לך, אל תתני שינצלו אותך יותר מדי

למעלה