שלום פורום...נסיעה לקוריאה

משתפר

New member
שלום פורום...נסיעה לקוריאה

שלום פורום... אני נוסע באמצע ספטמבר לקוריאה לתקופה לא קצרה (שנה) ללמוד השפה באוניברסיטת יונסיי. אשמח לקבל עזרה ועצות על חיי היומיום (למשל, איזה סוג שקע חשמלי יש להם, חשוב, לא?), איפה למצוא מה, שכירת דירה, מקומות לטיול, אתרים בסיאול ומחוץ לסיאול, חיבור לאנשים מענינים, וכל העולה על דמיונכם הפרוע...הכל הולך. תודה מראש, נעים לפגוש אתכם פה :) יוסי [email protected]

Woogy

New member
כמה תשובות

המתח החשמלי בקוריאה זהה לזה בישראל, התקעים שלהם עגולים כמו חלק מאלו שבישראל, כל שתקעים ישראלים(עגולים) יכולים להכנס בד"כ לשקעים קוראנים, אך יש לוודא שזה מחזיק טוב. ניתן לקנות מתאם, או תקעים כדי להחליף. אם אתה לומד ביונסי, תבדוק שם לגבי מגורים. יש מלונות מגורים לא יקרים, אני יכול לשאול מישהו על מידע ספציפי אם אתה צריך משהו לימים הראשונים. לא סיפרתה פרטים עליך שרומזים מה אתה אוהב ומה מעניין אותך, אני לא כזה חולה על טיולים, יותר חשוב לי האנטראקציה עם האנשים, ואת זה אתה תמצא בשפע. נושא המידע לתירים מאד מפותח בקוריאה, אני מציע לך לקחת חוברת של מאה האתרים המובילים בסאול, זו נקודת פתיחה מצויינת. עוד כדאי לך לרכוש כרטיס t-money או דומה כבר בהתחלה, זה נותן הנחות קטנות ברכבת התחתית, חוסך חיפוש המחיר לצורך רכישת כרטיסים, ונותן הנחות גדולות מאוד בחיבור בין רכבת ואוטובוס, או בין אוטובוסים(כמעט מעבר חינם) תמצא הרבה מידע על קוריאה בקומונה שהיתה לפני הפורום. אנחנו נעביר את המידע לפה במשך הזמן.

משתפר

New member
מידע על קוריאה - טיול מנזרים, למשל

טוב, תודה על המידע. האם החלפתם מידע בנושא מנזרים בקוריאה? הייתי מעוניין.. תודה. יוסי

superkimchi

New member
תשובה

שלום יוסי, הייתי בקוריאה פעמיים. חלק מהזמן למדתי ביונסיי. אתה מוזמן ליצור איתי קשר במייל שלי [email protected] אתה נוסע מטעם קרן קוריאה? יום טוב, שלי

למעלה