שלום פורום רונה

gal214

New member
שלום פורום רונה ../images/Emo13.gif

אני לא יודעת אם כבר נפתח שרשור על זה או שזה נאמר פה, אבל בכל זאת אני אגיד לכם- אתמול בהופעה הקצרה והמהנה של רונה בצומת ספרים ראיינו אותי מ"וואי בעשר" ואם אני לא טועה אז גם מגיא פינס. אני מניחה שזה ישודר מתישהו בשבוע הבא
וחוץ מזה, היה נהדר!!! היא מדהימה לגמרי
שבת שלום.

A m 0 s

New member
אני גם הייתי שם אתמול...

נסעתי במיוחד לת"א בשביל ההופעה הזאת! בהתחלה תיכננתי לנסוע להופעה בנמל שהייתה יום לפני, בסוף לא נסעתי.. שמעתי שם אנשים שמדברים על זה שהייתה הופעה מעולה.. ההופעה אתמול בצומת ספרים הייתה פשוט מעולה, אמנם קצרה, אבל אני חושב שהנסיעות באוטובוסים היו שוות את זה.. הופעה מעולה! בא לי עוד הופעה

gal214

New member
כן היה נהדר..:)

אחלה קהל אגב מכל הסוגים - מבוגרים, ילדים... תענוג :)

A m 0 s

New member
אני זוכר שבאתי שעה לפני הזמן ולא היו כ"כ הרבה

אנשים... אח"כ הלכתי להסתובב בדיזינגוף סנטר ואחרי חצי שעה חזרתי - היו דיי הרבה אנשים... ישבתי שם על הרצפה ליד הרמקולים, ממש לי רונה... קיצר אחרי ההופעה כשקמתי ראיתי מקום מלא באנשים... לא היה כמעט מקום לזוז.. זה היה קצת מוזר... וואיי!! איזו הופעה
- כבר אמרתי שבא לי שוב?

gal214

New member
חח כן..:)

הצחיק אותי שרונה אמרה משהו על זה שהיא תוותר על ללכת ולחזור להדרן בגלל כל כמות האנשים וכי לא היה מקום לזוז

hadarinke

New member
וואי, היה מדהים! ../images/Emo9.gif

רואים שזה היה חשוב לה, היא ממש שמחה :) באתי עם ידיד שלי, והבאתי את הדיסק כדי שהיא תחתום [סלחו לי על הפטאתיות
] והתביישתי לבקש, אז ידיד שלי ביקש ממנה לחתום, היא כתבה לי שאני לא אתבייש
ואחרי ההופעה אני וידיד שלי נשארנו להחמיא לה ולשאול כמה שאלות לגבי חלק מהשירים, והרבה מחמאות על אלמנטים מוזיקלים באלבום שלה, במיוחד ידיד שלי כי הוא המוזיקאי מביננו...

gal214

New member
היא חתמה גם על דיסקים וגם על הפוסטרים האלה

שהיו בשירותים

ROTEM30035

New member
אחח רונה חותמת על פוסטרים

זו כבר ממש ליגה חדשה
מה הצעד הבא? רונה קינן בקיסריה? סיבוב הופעות בעולם? איך אמרו הכותרות? "ההבטחה מתגשמת" כל הכבוד לה =]

רעוּת

New member
בקיסריה עם קובי פרץ? ../images/Emo5.gif

היתה לפני איזה שבוע-שבועיים כתבה ב-7 לילות על זה שהמוזיקה המזרחית משתלטת על קיסריה, ואייל גולן וקובי פרץ וכל הפרענקים האלה סגרו שם איזה מליון הופעות, ושהמוזיקה מזרחית ניצחה והיא המיינסטרים וכולם מקשיבים לזה. אז כמו אשכנזייה גזענית ומתנשאת חשבתי לעצמי- "הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם" (200שח להופעה של אייל גולן), והלכתי לשמוע לי מוזיקה שאינה בפלייליסט של גלגלצ |סנוב|.

ROTEM30035

New member
כל אחד והדכאון שלו

לפני כמה ימים נהג מונית ניסה לשכנע אותי שהקאבר המזרחי להחריד שהוא משמיע לי של "שני סיפורי אהבה קטנים" של החברים של נטאשה לא שמתעלה על המקור אלא ממש אמנות. ואני רק תהיתי למה להחליף כינורות וחלילים בדרבוקות וסלסולים מתוך בחירה רציונלית? |סופר-סנוב| <בשם הפוליטיקה, אין בנאמר בכדי לזלזל במוזיקה מזרחית, רק בקאבר המזעזע המדובר> <ובכלל, את הפרחים לצה"ל ואת הקאברים לרונה>

רעוּת

New member
אני רואה את זה כז'אנר נחות |סנוב|

אין לי בעיה עם אמנים כמו עמיר בניון או משהו כזה, שכותבים את המוזיקה שלהם אך גם מסלסלים וכל מיני דברים כאלה, וגם לא עם זוהר ארגוב שחלק משירים שלו כבר באמת די במיינסטרים, אבל ז'אנר שלם של מוזיקה שמבוסס בערך על -כלום- ואם מקשיבים למילים של השירים, ואני מצטטת: "בלי כסף אין אהבה אני נוסע לחפש לנו עתיד" , "למענך אני אשכח את חולשותיי", או לחילופין "נשבע לך לא בוגד עיוני לא בוגד", שלא לדבר על פניני החוכמה בשירים של שרית חדד, זה די זלזול באינטליגנציה של המאזינים. אבל כמו שאמרתי, הציבור מטומטם וכו'
. ואם כבר קאברים, אני עדיין מזדעזעת כשאני נזכרת בביצוע של סעדו בכוכב נולד ליש לי סיכוי
ואת הנרות לצה"ל והקאברים לרונה, אם כבר
.

ROTEM30035

New member
זה דיון בעייתי

אבל שירים שטחיים יש בכל הז'אנרים (אפילו ב-רוק יש חוטאים, בחיי!) *רציתי להוסיף ציטוט של שרית חדד, אבל גיליתי שמאז ימי "יאללה לך הביתה מוטי" אין לי מושג מה היא עושה (חוץ מלצאת מהארון)*

תמרוש5

New member
היא יצאה מהארון?../images/Emo6.gif

חח נו יש לה את ה "מקודשתתתתתתתתתת" מילים מאוד נוגעות ללב!

chen1litvak

New member
מה לא ראית מלפני שנה שזה היה הסטטוס שלי?! ../images/Emo6.gif

אנשים מקנדה שלחו לי הודעה על זה! (סתם, בעצם כשאני חושבת על זה לא הכרנו
)

תמרוש5

New member
../images/Emo6.gif אז בעצם לא יכולתי לראות..!

אבל כזה, ברישמי יצאה מהארון?

chen1litvak

New member
לאדעת נו מורה מהבצפר סיפרה לי

כשהיא הייתה אצל קרוב משפחה שלה בבית ואז היה שם תמונה שלה עם חברה שלה וזה!

תמרוש5

New member
אה זה שהיא לסבית שמעתי,

אבל לא שהיא יצאה מהארון, כי היא תמיד הכחישה כזה..

למעלה