שלום פנינה וכולם....

mikilk

Active member
שלום פנינה וכולם....

לפני המון שנים עסקתי בהתנדבות שונה ממה שהוזכר כאן אבל מעוד חיונית וחשובה. מה שעשינו נקרא "סיירת תיקונים" קיבלנו מהעיריה (במקרה שלי חיפה) כתובות של קשישים גלמודים החיים בעיר וזקוקים לעזרה בסיסית בתיקונים קלים בביתם. עברנו קורס בסיסי של החלפת מנורה, תיקון תריסי שלבים, תיקון ברזים דולפים וכו'... סיירת התיקונים עבדה בשיתוף עם המשמר האזרחי אשר דאג להסיע אותנו מבית לבית וכמו כן תמיד לוונו במבוגר (היינו צעירים...). כמו כן העיריה סיפקה לנו קיטים בסיסיים של נורות, ברגים מסמרים וכו'. במשך שנתיים עסקתי בזה, והרושם שהבתים שהגענו אליהם היה מזעזע, לא להאמין שאנשים חיים ללא תאורה כי אינם מסוגלים להחליף נורה, או בבתים עם קירות מלאי טחב בו בזמן שדי בקלות ניתן היה לשפץ ולצבוע ולהקל מעט את תנאי חייהם הקשים כל כך ממילא. אני חושבת שכדאי, בנוסף על כל הפעילויות שנערכות , לארגן ניידות תיקונים שכאלה. אפשר לפנות לפורומים נוספים (עשה זאת בעצמך וכו') אני בטוחה שניתן יהיה לגייס אנשים למטרה זו. אין לי הידע והקשרים לארגון מסע התנדבותי כזה אך אשמח בהחלט לתרום בעזרה.

mikilk

Active member
כמו כן מוכנה להתנדב

לפעילויות התנדבותיות נדרשות באזור הצפון, אני גרה ביישוב קהילתי ואני בטוחה שגם אנשי היישוב ישמחו לתת יד.

למעלה