שלום רבותיי

שלום רבותיי

זה הזמן לומר תודה לכל המשתתפים והמתמודדים. אני כן מבקש לומר סליחה מכל חברי מועצת סיעת שיא. לפני די הרבה זמן עלה הרעיון במוחי שאולי אורי יהיה ראש עיר יותר טוב מאשר איציק אוחיון. לא טעיתי. הבנאדם הזה הוא זהב אמיתי לפ"ת. אלה שניצלו את זכות הבחירה אני מבקש לומר בשמי תודה. תודה שהאמנתם כמוני שאולי אורי יביא לשינוי. שאולי אורי יסלול דרך אמיתית לעיר. אך כנראה שהעיר הזו לא מוכנה לשינוי ראש הליצנות הזו. ומוכנה להיות עיר לעג לכל הערים הסובבים אותה. הנה ביום הזה נתנו זכות בחירה לאחד שניסה לאנוס. לאחד ששלטון המשטרה בידיו. לאחד שרק הורס ולא בונה. ולא מתאמץ להבין את הזולת. היום שוב נפתחה דלת זו לאדם שלא ראוי להיות ראש עיר. אך בכל זאת זכה לכבוד הנכסף הזה ולשקרים האלה. אני מדבר על איציק אוחיון. הפחד שלו מאורי הינו פחד אימים. האם מישהו שהלך לבחור שאל את עצמו מדוע איציק פוחד כלכך מאורי.מקווה שאלה שבחרו באיציק יאכלו את מה שהם בשלו וזה לא יהיה דבש ויחכו עוד חמש שנים רעות בשביל לבחור ואז שלא יפנו לאורי עזור לנו. אורי כעת יכל לעזור לכם אך הגיע העת שכן שתכירו את איציק האמיתי השקרן והנוכל. והלא כריזמתי. ואל תקטרו: "ראו מה קרה לעירנו". אלא תסבלו זאת ותבינו מה עשיתם במשך חמש שנים. ואלה שלא בחרו ולא ממשו את זכות ההצבעה אני יכול לומר תתביישו. תתביישו שלא ממשתם את חובתכם כאזרחי העיר ומדינה. תתביישו שלא עשיתם דבר אלא ישבתם מנגד וכעת גם אתם תאכלו את מה שאחרים הכינו לכם לאכול. למשך חמש שנים הבאות: עוד כיכרות, עוד כיכרות, עוד כיכרות, פסלים וחינוך לא יהיה לכם אלימות בני הנוער תגבר ותעלה ולכם לא מזיז או יזיז.אך ברצח של נער שכאשר יתבצע או באונס זה או אחר אל תבואו לאורי בטענות או כלפי אזרחים אחרים. בואו אל עצמכם בטענה מדוע לא עשיתי שינוי שיכלתי.

למעלה