שלום רב לכולם(שאלה)

yidan

New member
שלום רב לכולם(שאלה)

שלום אני בונה טיסן אבל יש חלק שאני לא מצליח להשיג... אני גר באיזור נתניה והחלק הוא אלומניום בצורת U שהגודל שלו הוא: 1/16" thick x ½" x ¾" x ½" (הגודל בinch) תודה לכל העונים

רשר

Well-known member
מנהל
מה אורך, מה רוחב, מה עומק?

תנסה פלטה מאלומניום במדות המלאות ואז לכופף לצורת U

yidan

New member
אני גולש מעל שנה בפורום זה

אף אחד לא יודע שם זה לא חלק מיוחד לטיסן 1/16 עובי 3/4 רוחב 1/2 גובהה ושוב המידה באינטצים ואין לי את האמצעים לקופף פלטה ותודה לעונים

yidan

New member
אין בעיה

a=1/16 b=3/4 c=1/2 d=c f=36 לפי מה שידוע לי חלק זה נמכר רק באוכך של 6 מטר, אבל אני לא בטוח.

רשר

Well-known member
מנהל
מידות לא נכונות

B לא יכול להיות גדול מ C אני מבין שזו שדרית של טיסן. חומר בעובי 6 מ"מ יהיה קשה מאוד להשיג. תנסה במפעלים לכיפוף פח אולי יש להם אלומיניום ותעשה מספר שכבות עד שתגיע לעובי, 3 שכבות של 2 מ"מ. זה גם יהיה יותר קל לכיפוף רק צריך להסביר למכופף שצריך להכניס אחד בתוך השני. יש מפעל נחמד בפ"ת "עובדיה ניסים ובניו" בקרית אריה. רן

yidan

New member
כתבתי D=C

כי אין לי תמידה של בי ואני צריך אלומיניום לא פח... ואני בטוח שיש איפה להשיג את זה.....

רשר

Well-known member
מנהל
ושוב אם D=C יש סתירה מול B

B = מידה פנימית של הפרופיל D = מידה חיצונית אם הפנים גדול מהחוץ יש לך (-) מינוס מוצר, יעני וירטואלי, חזור למקור ותבדוק את המידות כי יש טעות. צריך להכניס משהו לתוך הפרופיל? אם כן תבדוק את המידה שלו (סוללה, סרבו) פח = מתכת דקה, מסופק בלוחות, יש פלדה, פלבם, נחושת, ברונזה, אלומיניום,,, ויש במלאי אצל מכופפי פח. בנוסף קיים פרופיל U מפלדה מחורץ (משמש בלוחות חשמל) שיתכן ויתן חוזק ומשקל ביחס דומה מאוד לאלומיניום.

yidan

New member
אין לי את המידה וזה גם לא משנה

יש כאן את הנוסחא D+(1/8*2) מבין הגודל הפנימי חייב להיות D פחות 2*עובי כך שאין בעיה

למעלה