שלום רב,

yo t a m

New member
שלום רב,

לאחרונה נתקלתי בבעייה קלה: פניתי אל אחד מחבריי בעודי מדבר במבטא בריטי, כאשר ידוע לי שאותו חבר רגיש במיוחד למבטא בריטי, מכיוון שחברתו שנטשה אותו בטרם עת נהגה לדבר באותו מבטא, על שום היות מוצאה מיורקשייר אשר בצפון בריטניה. מאז אותו יום, חברי לא מוכן לענות לפניותיי יותר, וכל התחנפויותיי ונסיונותיי להתנהג אליו בנימוס לא עולים יפה. האם לדעתכם המעשה שעשיתי אינו מנומס? האם לדעתכם עליי לתת את האשם על מעשי הלא ראוי? האם לדעתכם התנהגותו של חברי אינה מנומסת? האם לדעתכם ישנה דרך מנומסת כלשהי בה אוכל לפנות אליו וליישב איתו את ההדורים? תודה רבה על העזרה שלכם, זה ממש חשוב לי.

אוי וובוי ../images/Emo10.gif

ככה לאבד חבר בהינף לשון? לא בטוחה לגבי נימוסי אבל אולי לא כל כך אתי? יש הבדל? אולי ברמת הפגיעה בזולת? אבל , מה שהיה היה ואפשר רק לנסות לתקן. האמת ? לא נשמע לי כל כך נורא , אבל אדם שבוחר להיפגע ממי שלא התכוון לכך ולא שומע לבקשת הסליחה אז זו הבחירה שלו ואין כל כך מה לעשות. אולי רק לא לאבד תקווה לשכנע אותו, אם הוא ממש חשוב לך כחבר? לכשייתמו ייסורי אהבתו אני בטוחה שתצחקו ביחד על מה שקרה.

yuval k

New member
הוי, מבטא בריטי ../images/Emo99.gif

סליחה על ההתפרצות, I couldn't resist ‏

Ophir4u

New member
זה די פשוט... אתה מטומטם ../images/Emo6.gif

למה עשית את זה? קודם כל מבטא בריטי יצא מהאופנה ב2002... זה כבר לא מצחיק (חוץ מבמקרים חריגים) ולמרות שנאי מוכן להודות שאתה מקרה חריג, זה עדיין לא מצחיק כשהחבר הכי טוב שלך יצא ממערכת יחסים ואתה מקניט אותו ככה. לדעתי הפתרון היחיד למקרה הזה הוא התאבדות. שלך ושל החבר הזה. רצוי עד סוף השבוע.

למעלה