שלום רוצה לשאל על פירות וירקות

SATERMENDOS

New member
שלום רוצה לשאל על פירות וירקות

איפה הכי טוב לקנות פירות וירקות בסופר או בשוק ? ואיזה אפשר לקנות בזול אבל שהיו טובים ? השמח מאוד לרבל תגובות

סמאדי

New member
אני אוהבת שוק

משערת שיותר זול שם. אבל הסיבה היא חווית הקניות.

ellilo

New member
בשוק הם בד"כ יותר יפים

ויותר זולים מהסופר. למרות שברמי לוי הם גם די זולים אבל לא תמיד יפים. יש לך גם ירקנים שבדרך כלל גם יקרנים. השאלה אם יש לך כוח וזמן לפצל את הקניות.

הייתי היום בע'ן טבע מרקט - פירות יפים יפים

אבל המחיר... 20 ש"ח לאפרסקים - גדולים יפים מזמינים - רק המחיר מרתיע אצל הירקן ליד הבית - אני קונה אפרסקים ושזיפים וענבים בסביבות 6-8 ש"ח לק"ג

dify

New member
היתרון בשוק הוא המבחר

לא מתאים לך העגבניות של זה? גשי להוא... ככה פשוט... גם מגוון במחירים וגם ככל שהשוק גדול יותר יש סיכוי שתתקלי בדברים פחות נפוצים. תענוג. החיסרון הגדול של השוק, כרגע, זה בעיקר החום. מבחינת מחירים- יש הכל מהכל, לפעמים יותר זול מהסופר, לפעמים אותו דבר. משתנה.

סמאדי

New member
השוק הכי מהמם שקניתי בו היה בהודו

הוא היה ענק מחולק לאיזורים של ירקות איזורים של עשבי תיבול פירות פרחים עם ריחות משכרים שנועדו לתפילה במקדשים אבל אנחנו היינו קונים אותם הביתה, כלי חימר ומה לא... איזה שוק!...

סמדי אהובה, מה דעתך להעלות לכאן תמונות

מהשהות שלך בהודו? אני מתה לראות !!! יש לי חלום לנסוע לשם. הודו מרתקת אותי.

סמאדי

New member
אני לא ממש אשמח,

לא יודעת איפה הן, כי איכסנו את רוב הדברים במחסן. עברנו לגור בשכירות עד שנמצא לנו בית משלנו. מיד כשתהיה לי גישה לתמונות, אעלה לכאן כמה... יופי. אשמח לשמח ולחלוקאת החוויה ההודית.

כן, את צודקת כמובן.

גם אצלי כל התמונות נמצאות בארגזים במחסן. אז אם וכאשר יגיע הרגע- אני אהיה המתמוגגת הרשמית של השרשור ....

סמאדי

New member
התכוונתי לכתוב שאשמח, אבל יצא לי ''לא''

כי חשבתי על כך שאין לי גישה אליהן. מצחיק. תת המודע מתעתע...

ברוכה הבאה אלינו טטיאנה../images/Emo24.gif

קודם כל את מוזמנת להישאר עמנו כאן. כולנו מאוד נשמח שתהיה חלק מאיתנו. שנית גם אני מאוד אוהבת את השוק. אני גרה ליד שוק רמלה ובכל הזדמנות אני נוסעת לקנות שם ירקות. אם מדובר בקנייה קטנה אז אני הולכת לסופר, אבל אין מה להשוות בין ירקות של השוק לירקות של הסופר... אני מאחלת לך המשך יום נפלא ותחזרי אלינו. אריאלה

יוכבדת

New member
הגעתי למסקנה שהשוק לא זול בכלל.

זו חוויה מסוג אחר (לא בטוח שאני מתחברת אליה....) אני משתדלת לקנות בימי השוק של מגה בעיר אז המחירים באמת זולים. אמנם זה רק יומיים בשבוע אבל אני קונה כמות לכמה ימים. עכשיו פתחו לנו (התל אביבים) מגה בול ביד אליהו כך שלא צריך לרוץ לסגולה. אצלם המחירים ממש זולים בכל השבוע.

למעלה