שלום - שאלה טכנית

מצב
הנושא נעול.

d u c k y

New member
שלום - שאלה טכנית

שלום - שאלה טכנית
אני משתמשת בתכנת ARC+ (כן זה ענתיקה, אני יודעת)...אבל בכל זאת - אם מישהו מכיר ויודע להסביר לי איך אני הופכת משהו שתכננתי לפריט בספרייה? למשל שולחן, שארצה להשתמש בו בתכנונים באים שלי...? תודה מראש דאקי

arc+

שלום - שאלה טכנית
אני משתמשת בתכנת ARC+ (כן זה ענתיקה, אני יודעת)...אבל בכל זאת - אם מישהו מכיר ויודע להסביר לי איך אני הופכת משהו שתכננתי לפריט בספרייה? למשל שולחן, שארצה להשתמש בו בתכנונים באים שלי...? תודה מראש דאקי
arc+
אני לא עובד עם התוכנה... אבל מוקדם קצת להספיד אותה. מעמיתים שעובדים עם התוכנה אני שומע הרבה טובות עליה.

d u c k y

New member
בדרך כלל אנשי מקצוע

arc+
אני לא עובד עם התוכנה... אבל מוקדם קצת להספיד אותה. מעמיתים שעובדים עם התוכנה אני שומע הרבה טובות עליה.
בדרך כלל אנשי מקצוע
ששומעים עליה, צוחקים לי בפנים... אני רק עכשיו מתחילה ללמוד אוטוקאד, אבל אני חושבת שתמיד יהיה לי נח יותר לתכנן עם הארק...קצת כמו אהבה ראשונה....
בכל אופן - הסתדרתי וגיליתי מה צריך לעשות....

architecture

New member
יש תמיכה

בדרך כלל אנשי מקצוע
ששומעים עליה, צוחקים לי בפנים... אני רק עכשיו מתחילה ללמוד אוטוקאד, אבל אני חושבת שתמיד יהיה לי נח יותר לתכנן עם הארק...קצת כמו אהבה ראשונה....
יש תמיכה
יש תמיכה, ואפילו וורסיה חדשה של התוכנה. אני משתמש מאושר. צרי קשר עם SI בטלפון 08-6518571 http://www.arcrender.com/israel/ בהצלחה!

gamari

New member
בעניין הארכ+

בדרך כלל אנשי מקצוע
בעניין הארכ+
המלצה קטנה , כי את בדרך הנכונה.. תיצרי לך אלמנטים משלך בספרייה מסודרת לפי נושאים ובמהלך השנים יווצר לך אוסף אדיר של אלמנטים ב-10 שנים יצרתי עשרות אלמנטים שאני משתמש בהם, חלקם בתלת מימד וחלקם בדו-מימד, ותמיד נוספים עוד ועוד.ואפשר תמיד להחליף\לייבא מאחרים. בנוסף לגיבויים שלך, מדי פעם תגבי את ספריית ה Arcalib שנמצאת בספריית האם של התוכנה, שם נמצאים האלמנטים שלך. בלי שום קשר לאוטוקאד\ADT\REVIT אל תזניחי את הArc+ !היא כ"כ נכונה ומתאימה לעבודה באדריכלות ככלי תכנון. ב ה צ ל ח ה ! ! ! !

d u c k y

New member
תודה לכולם על התגובות

שלום - שאלה טכנית
תודה לכולם על התגובות
הצלחתי לפתור את הבעיה...ובינתיים אני עם הARC+...

מצב
הנושא נעול.
למעלה