שלום,שאלה שמעניינת אותי לשמוע תגובה

Jony Jerusalem

New member
שלום,שאלה שמעניינת אותי לשמוע תגובה

יש לי תאור מצב שאשמח לשמוע - מה אתם הייתם עושים אם. אתם יוצאים לאחד המועדונים, אתם גולשים באחד מאתרי ההיכרויות, יצא לכם להכיר בחור חמוד, אתם פוגשים, מתאהבים, הוא מדהים, הרגש בינכם מדבר. הוא פשוט קסום ומטריף, או כמו שאומרים סוף הדרך. הוא עונה על כל הקריטריונים שלכם מבחינת דרישות אישיות, יופי פנימי, יופי חיצוני, ובעצם הכל. אתם רוצים אותו כבן הזוג שלכם הנצחי, הוא עשה לכם את זה. ואז... לאחר מספר ימים שהכרתם, הוא בא ומושך אותכם לשיחה ארוכה ואומר לכם: "אני נשא איידס" איך תגיבו ? מה תגידו ? האם תמשיכו ? האם תנפנפו אותו ? האם תנסו ? בעצם, מה תעשו ? האם ניתקלתם בבעיה כזו ספרו מה עשיתם, ואם לא הקדישו לזה מחשבה ותגידו עם כל הידע שיש או אין לכם על איידס מה אתם חושבים שתעשו אשמח לשמוע את זה בשרשור הנוכחי. ג'וני, מנהל פורום איידס (אני יכול להגיד לכם שאני עברתי את החוויה בל כאחד שסיפר לבחור בריא שאני נשא, התאהבתי עד הראש, והיום אנחנו עוד מעט שנתיים זוג יונים) תודה

Tleilaxu

New member
וואי.. ../images/Emo4.gif

איך תגיבו ? יכאב לי, וזה כנראה יגרור התרחקות מסויימת, לפחות בהתחלה. מה תגידו ? אני גמככה תמיד אומר את הדבר הלא נכון
. האם תמשיכו ? כנראה שכן, למרות הכל. לא הייתי מוותר על כזה קשר, אבל כן - טיב הקשר היה משתנה. איידס זה מפחיד. האם תנפנפו אותו ? תלוי. אם יש לו עוד הרבה שנים - לא. אם יקרה לו משו באמצע קשר ארוך טווח - הייתי מעדיף לקטוע את זה בהתחלה. אני מקווה שאני לא צריך להסביר למה. האם תנסו ? כן. אם אח"כ אראה שזה בלתי אפשרי מבחינתי, נוותר על הדברים המסכנים. בעצם, מה תעשו ? במקרה כזה, כל דבר כדי שזה יצליח.

starfield

New member
-_-

לא יודע אבל צריך ממש ממש לאהוב אותו בשביל זה אחרי הכל איידס זה לא סוף העולם אנשים שורדים עם זה שנים ומי יודעים אולי עוד כמה שנים ימצאו תרופה לך מקווה שעודדתי!!!!!!!!!!!!!!!!! כמה שנים אתה נשא?

gadave

New member
דרך אגב

יש קוקטייל אשר מדכא את האיידס, בעתיד הקרוב כבר יקבלו אותם חולים תרופה. "איידס זה לא סוף העולם" נכון מאוד, צריך לדעת לדרוש קווים אדומים, קודם כל אני חייב לעצמי גבולות, אח"כ לבן זוגי. אני אומר חד משמעית: כאשר נשא אינו אומר זאת הוא רוצח. דייב.

איליה.

New member
אם אני אוהב אותו באמת

אז אני אמשיך. עם כל הכאב, אהבה זה לא רק סקס.

Jony Jerusalem

New member
על עצמי

החודש - 3 שנים מאז התפרצות המחלה ביולי לפני שנתיים הכרתי את החבר היה לי קשה לספר אבל סיפרתי לפני שנכנסנו למיטה וזהו ועכשיו...בדרך לישון ביחד במיטה אנחנו ביחד כמעט שנתיים וגרים יחד רוב הזמן אצלי אני אהיה בן 41 ביוני הוא בן 28 יהיה באוגוסט ההורים שלי אוהבים אותו, אחותי גם אחי מדחיק אבל מחבב אותו ובקיצור סבבה על גג העולם אבל לדעתי זה לא קורה להרבה ועוד דבר קטן, זו הזוגיות הראשונה שלי מאז שגילית את היותי הומו לפני 22 שנים תודה ג'וני

gadave

New member
../images/Emo24.gif אמונה.

אני יודע שיש סיכווי שתימצא תרופה, אני מאמין שזה יגיע מהר, אני מחזיק לך אצבעות, מאחל לך חיים נפלאים. דייב.

LimeBoy

New member
הממ...

הייתי מגיב בהלם בהתחלה אני מניח...לוקח לעצמי זמן לחשוב מה קורה הלאה ובהנחה שזה באמת מישהו מדהים, אחד שאכן אוכל לראות את עצמי איתו בזוגיות ארוכה, לא הייתי מנפנף אותו. מי יודע...עלול להיות ה-דבר...ואת ה-דבר לא מוצאים כל יום אני מניח... סה"כ תלוי כמה אדם מוכן להקריב למען הצד השני, ואם הוא מוכן נפשית לדבר כזה...סה"כ זה סיכון מסוים:/ דבר אחד שהיה מכאיב לי מאוד, היא העובדה שייתכן שיום אחד אותו אדם לא יהיה איתי יותר. אבל כמו שאומרים...חיה ת'רגע...או משהו כזה
אגב, כיף לשמוע שיצא לכם ככה

BabyBoy1

New member
קרפה דיאם ../images/Emo13.gif

זה לחיות את הרגע בלטינית. ובקשר לשאלה המקורית...לא יודע
קודם כל יש את הפחד להידבק בעצמך. וגם מצד שני זה באמת יכול להיות מכאיב להיות עם מישהו בקשר בכמה שנים, ואז לראות אותו הולך...אני מניח שיש בזה גם טיפולים וכאבים
זה מאוד קשה...

BabyBoy1

New member
תודה ../images/Emo9.gif

אז ככה...מכיר את השיר babyboy של ביונסה? "baby boy you stay on my mind, fullfil my fantasies, i think about you all the time, i see you in my dreams" אז בדיוק ככה הרגשתי כלפי מישהו בתקופה שפתחתי את הכרטיס, אז אמרתי זה יהיה הניק שלי...

ג'יזס../images/Emo70.gif ../images/Emo32.gif קטן.. אתמול באוטובוס

בדרך הבייתה היה מישהו שקסי עם גוף קצת מושקע כזה - בטוב טעם , לוּ רק האוטובוס היה ריק.......
מה הקשר אליך
המממ...הפלאפון שלו צלצל וזה היה הצלצול של BABY BOY
ועוד נער רוסי אחד די חמוד אבל מסריח מסיגריות
יאם

BabyBoy1

New member
אז זה כן היית אתה באוטובוס! ../images/Emo12.gif

סתםםםםם בצחוק אל תתרגש

resputin

New member
מממ.

...יצאתם לאחד המועדונים, גלשתם באחד מאתרי ההיכרויות, יצא לכם להכיר בחור חמוד, אתם פוגשים, מתאהבים, הוא מדהים, הרגש בינכם מדבר. הוא פשוט קסום ומטריף, או כמו שאומרים סוף הדרך. הוא עונה על כל הקריטריונים שלכם מבחינת דרישות אישיות, יופי פנימי, יופי חיצוני, ובעצם הכל. אתם רוצים אותו כבן הזוג שלכם הנצחי, הוא עשה לכם את זה. ואז... לאחר מספר ימים שהכרתם, הוא בא ומושך אותכם לשיחה ארוכה ואומר לכם: "אני נשא איידס"... איך תגיבו
ממ. אני לא חושב שאני אקח את זה קשה, במיוחד אם הייתה לו את הכנות ומוסריות לספר לי את זה לפני שנכנסו למיטה או משהו, אבל אני בהחלט אומר לו שיש לי לעשות חושבים. עם כל הכבוד לאהבה, לרגש, להתאהבות- אני לא מאמין באביר על הסוס הלבן, ככה שיש עוד הרבה כמוהו, ואני בן 18. אני לא חושב שאני צריך להתחיל לתכנן חתונה ומי ישב איפה, והאם החמות יסתדרו אחת עם השניה; אני לא מכיר עדיין את עצמי ברמה של לומר 'כן, זה אני' בשביל להכנס למערכת יחסים כה רצינית, כך שאם כל הכבוד, אני חושב שאני אוותר. אין לי בעיה בגלל שהוא חולה איידס, אין לי בעיה להשאר איתו בקשר בתור ידידים.. אבל אני לא חושב שאני צריך להכנס לקשר רציני, אדוק, סגור עם נשא איידס בגיל 18. מה תגידו
אנצל את הלשון הארוכה שלי בשביל לומר את האמת (כי אני לא דוגל בלשקר) מבלי לפגוע ומבלי שהוא יקטע אותי באמצע ויגיד לי 'זה בסדר, שמעתי את זה מאה פעם כבר קודם, אתה לא צריך להמשיך'. מפחידה אותי המחשבה. כן, אני מודה. אני לא מפלה ואומר שנשאי\חולי איידס הם פחות טובים בשום מובן, או מכליל ואומר 'שמישהו שהוא נשא\חולה איידס הוא לא בשבילי' או כל דבר אחר, אבל קשה לי להתמודד עם המחשבה הזו בגיל כל כך צעיר. עוד חמש.. שש... עשר.. שתיים עשרה שנים, המצב אולי יהיה שונה. אגדל, אתבשל, אתעצב, אהיה מוכן, אהיה מסודר, אראה עולם, אפתח את צורת המחשבה המקובעת שלי.. אדע מה אני הייתי ולאן אני הולך, ואז כבר נדבר על "האהבה מנצחת" ו"זוגיות לעד" וכו', אני בן 18- מה שנראה "לנצח" היום יכול להגמר בסופ"ש הבא, וזה קצת לקחת סיכון, סיכון שאני לא מוכן לקחת כרגע (וסליחה לראש מי שמוצא את זה כפוגע\מעליב.)

תשמע זה קשה !!!!

אבל האהבה מנצחת ולהכניס את הראש למיטה חולה זה בבעיה ולהבריא
לא נראה לי סלח לי על הגסות אבל אל תשלול אותו כבן אדם בגלל מחלה

למעלה