שלום שאלה

talush2005

New member
שלום שאלה

מישהו יכול להביא לי מאיפושהו הסבר בעברית עיך עושים צמידים עם שמות מחרוזים? מצאתיי רק באנגלית. אני צריכה הסבר מפורט כולל איזה חוטים צריך ואיזה אורך. תודה

גם אני אשמח לדעת../images/Emo9.gif למרות שיש לי אי

זשהו רעיון... אני אנסה ואם יצליח - אעלה אותו כאן.

wildspirit

New member
קצת קשה למצוא אתרים בעברית

כיוון שרוב התארים זה באנגלית צרפתית יפנית ספרדית ועוד מאוד נדיר למצוא בעברית אבל בעיקרון יש כל מיני ספרים בעברית שאת יכולה לרכוש בחנויות הספרים ובחנויות החרוזים בכל מקרה אנחנו כאן אם יש משהו ספציפי שאת רוצה לעשות תעלי לכאן ואנחנו נתרגם לך לעברית ונעזור לך ויהיו עוד סדנאות ואנחנו נעביר גם חומר במיילים כך שאין מה לדאוג על כל שאלה את מוזמנת לפנות ונעזור כמיטב יכולתנו

talush2005

New member
הממ

אני פשוט רוצה לדעת איך עושים את זה. אולי את יכולה למצוא לי אז הסבר טוב באנגלית? כי מה שמצאתי לא היה ברור. או שמישהו מפה יוכל להסביר לי? תודה

wildspirit

New member
בהחלט את יכולה לפתוח הדגמה

את מוזמנת חופשי
לא צריכה לפנות בזה לאישור בכל מקרה אם יש משהו שאת בכל זאת רוצה לבקש רשות את יכולה לפנות אליי או לעירית במסר אבל לגבי העלאת דוגמאות, תרשימים אתרים את מוזמנת לעשות זאת חופשי כל עוד זה לא מספרים אם יש לך מספרים תפני אלינו במסר וננחה אותך

wildspirit

New member
את מוזמנת להעלות זאת חופשי

את לא צריכה לבקש רשות בכל מה שנוגע להעלאת תמונות או הדרכה או תרשימים או אתרים אין בעיה את מוזמנת להעלות חופשי כל עוד זה לא מתוך ספר בכל מקרה אם את רוצה לשאול את מוזמנהת לפנות במסר אליי או לעירית

אז מוזמנת לפתוח הדגמה ולהסביר איך

עושים צמיד שם. את מוזמנת לעלות אתרים עם הסברים הדבר היחיד שאסור לעלות לכאן מידע שסרוק מספרים.

זה לא מתוך אתר.

בכל אופן לא נתקלתי באתרים עם צמיד שם. למדתי את זה לבד. וגם לא מתוך ספר. לא תהיה לי בעייה ללמד אבל אני אצטרך זמן להתחיל קצת ולהראות את השלבים. איך עושים תרשימים במחשב?

למעלה