שלום שלום שלום...

שלום שלום שלום...

טוב אז לפני הכל... אני הבן היחיד פההה..
וסתם באתי להגיד שדניאל שר ורוקד באמת ממש יפה... ושיש לו שם כ"כ מדהים
[למאותגרים שכלית...גמלי קוראים דניאל
] אמממ ושהוא ממש לא הגירסא הגברית לרוני כפרעליה
למרות שיש דמיון בין הקליפים של סופרסטאר ואלייך... רוני היא כבר על אלבום שני והיא ממש עמוק בעסק הזה.. ודניאל עוד בסינגל הראשון
אז השוואה אין בכלל ראיתי שמישהי כתבה שהלחן הוא לא של דניאל במקור אז מנסיון שיש לי כמעריץ של רוני שגם לה קונים את רוב השירים התשובה הנכונה ל"הוא גונב שירים והוא משנה אותם" וכו'... היא- שכמו שיש חברות תקליטים יש חברות שירים שמוכרות שירים ואיתן עובדים מפיקים ענקיים בחו"ל
עושים את זה הרבה בארצות שבהן הפופ הוא חזק מאוד כמו שוודיה וסקנדינביה פשוט מאוד- הולכים לחברות שירים בחו"ל שומעים לשירים של מפיקים מומלצים שכבר הפיקו את השירים שלהם בעבר ומקשיבים לגירסא הראשונית שלהם וקונים את מה שאוהבים מתוך מאגר השירים הענקי
לא לוקחים כל שיר לאלבום... לוקחים את מה שיש בו קצב ושהוא קליט ויפה שיר שאפשר לעבוד איתו ועליו כמו שכולנו יודעים אלייך הוא אכן קנוי אבל זה לא אומר שעשו פה פשע או משהו.. פשוט יש מפיק בחו,ל שקוראים לו "ג'ורג' סמיואלסון" שעבד גם עם רוני ועוד הרבה בחו"ל והוא כתב את הלחן של "אלייך" ושם אותו לקנייה לאמנים שירצו לקנות אותו הוא גם שותף בהפקה של האלבום של דניאל והוא בחר את בית ההפקה "TRACKSLAMMER" כבית ההפקה הרשמי של האלבום. אם יש לכם עוד שאלות תשאלו
אמממ ובקשר לניקים של המנהלים\ות זה כ"כ פתטי שלאחר קוראים על שם המפיק הרשאי של האלבום ולשני קוראים על שם בית ההפקה של האלבום
דניאל

ShIr LoVe RoNi

New member
איזו חפירה דניאל../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ואתה מצטרף לפורום? אם כן, ברוך בא
אני מקווה בשבילך שאני לא צריכה להציג את עצמי

שירררר כפרע...../images/Emo24.gif

וואי איזה מגניבבבבב שאת פה אםםם ונדמה לי שאני אשאר לא משאירים חברת פורום רוני לבד
אנחנו משפחה

ShIr LoVe RoNi

New member
משפחה אחת גדולה ומאושרת../images/Emo6.gif

כפרעלייך
איזה יציאות יש לך
"אירנה ומרינה.. איפה סבטלנה?"

למעלה