שלום שלום

OfrikiG

New member
שלום שלום ../images/Emo70.gif

חזרתי לפני כמה שעות הביתה אחרי 9 ימים ביוון
אני מקווה שהיה נחמד במפגש פורום (אשמח לשמוע פרטים)

מיצי007

New member
היי היי היי לך!

ברוכה השבה(והשווה)! היה ממש נחמד,את מוזמנת לקרוא למטה את ההודעה שבא פירטתי יותר,כי את האמת אני די עצלנית לכתוב את זה שוב... אבל תספרי לי איך היה לך ביוון וכקבלה בחזרה לארצנו הקטנטונת קבלי תמונה בהגרלה של אדוארד
"כוסית,את פה הרבה זמן?"

OfrikiG

New member
Thanks!!! ../images/Emo24.gif

היה הכי כיף בעולם!! הסיפור המלא הוא שנולדתי ביוון (המשפחה שלי הייתה שם בשליחות של 4 שנים), אז זה היה כמו טיול שורשים בשבילי. בקיצור היה מדהיייים

Sheep From Hell

New member
יו!!!! יוון!!!!!!!!!!!!

ספרי ספרי איך היה!!!!! באיזה אי היית? היית עם חברים או הורים?

OfrikiG

New member
אז ככה...../images/Emo6.gif

נסעתי עם ההורים, והיינו יומיים באתונה, וראינו את כל האתרים המוכרים + איפה גרנו, את הבית חולים שנולדתי בו, פגשנו חברים טובים שלנו שגרים שם וכל מני שטויות כאלה.
אחר כך שכרנו אוטו ונסענו יום שלם לאורך חופים, ואז למקריניצה, למטאורה, ליוהאנינה, לגלקסידי, לדלפי, לנפפליון (הכל שמות של ערים וכפרים קטנים) בקיצור - היה מדהיייייייים!!!

Sheep From Hell

New member
וואי איזה כיף.....

אתונה זה מקום כלי.... אבל פישלת.. למה לא היית בסנטורין????????????????? זה המקום הכי יפה שראיתי בחיים שלי(חוץ מהאלפים..חח..) מקום מקסים פשוט!!! אני לא הייתי מתנגדת לגור שם אפילו... אוף אזה כיף לך אני רוצה כל כך לנוסע ליוון!!!!!!!!!!!!!!!!!1 *אני עדיין לא הצלחתי ללמוד שום דבר מועיל למבחן חוץ מאיך לסגור את הספר ככה שיצא קול מגניב של ספר מאובק...*

למעלה