שלום שלום

שלום שלום../images/Emo87.gif

שמי ניר. אני בן 19. וחולה על כוסונים (במקרה הזה- שני הראשיים.) את ג'נסן הזדמן לי להכיר כבר בימי חיינו (זבל. דמות גרועה. הועפה במהרה. תודה לאל). ואז הוא הופיע בסמולוויל בתור מאהב לטיני משהו (תפקיד הזוי). אולי דרמה זה הצד הטוב שלו? את ג'ארד.... לא מכיר
שיהיה לנו צפייה על טבעית נהדרת. אני נותן צ'אנס ולא מסתמך על ביקורת... מטופשת. הא. וזה קצת חסר טעם לפתוח פורומים לכל מיני סידרות כי הכל ישודר ביס סטארס ויהיה לזה פורום מן הסתם. אז... מה ההיגיון לפתוח לזה?

אממ בתור מעריצת ג'נסן...

לדעתי כל הצדדים זה הצד הטוב שלו..
והוא שחקן מדהיייים!! ואין הרבה כמוהו.. אבל אתה די צודק בנוגע לדמות של אריק בימי חיינו.. היא היתה באמת משעממת ועובדה שהתאהבתי בג'נסן רק שהוא שיחק במלאך שחור.. את זה לא ראית?

לא שהיה לי מושג שהוא במ"ש../images/Emo87.gif

לא ראיתי את זה בגלל ג'סיקה אלבה. יש לי משהו נגד בחורות עם שפתיים של סיליקון שמתנפחות מכאן ועד אלבמה. ואריק: "ניקול, פליז, סטופ איט!"; "איי לאב יו X"; "סטופ איט, איי סאיד פור יו!". זה בערך התפקיד שלו.

MelindaW

New member
../images/Emo11.gif../images/Emo10.gif../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif../images/Emo4.gif../images/Emo54.gif../images/Emo63.gif../images/Emo115.gif

ומה יש לך נגד ג'סיקה אלבה

חחחח..../images/Emo3.gif

למה? ג'סי ממש חמודה ושחקנית טובה
ואכן התפקיד שלו שם היה שטחי אבל זה בגלל הז'אנר לא בגללו ואין להעליב אותו בגלל זה..
הוא עשה את זה הכי טוב שאפשר..
זה לא אשמתו שהדמות היתה מעצבנת..

Nitzan122

New member
אני לא חושבת

שיש דמות בימים חיינו שהיא לא זבל
(וסליחה לכל מעריצי ימי חיינו) בסמולוויל וא דווקא היה ממש חביב (זאת אומרת עד שהתברר שהוא מטורף
) אבל אלק (
- הדמות שלו במלאך שחור) שם הוא מצוין ועל ביקורות אסור אף פעם להסתמך... והטעם הוא שאם מישו (כמוני וכמו עוד די הרבה אנשים כאן למשל) מנוי של הוט ומוריד או סתם לא רואה יס סטארס חוץ מסופרנטורל אין לו שום טעם להיכנס לפורום של כל התוכניות בערוץ, לכל תוכנית מגיע פורום משלה לא?

ortal herrera

New member
../images/Emo204.gif נראה לי שהיא התכוונה לומר

שצריך את הפורום הזה בשביל כל האנשים שאוהבים את הסידרה ורואים אותה באינטרנט אבל אין להם YES ולכן אם יהיה פורום אחד לכל הסדרות זה לא יהיה להם שווה להיכנס אל הפורום הזה...
וד"א זאת לא מיני סדרה...

Nitzan122

New member
../images/Emo45.gif חחח

זה באמת טיפה התבלגן שם אבל בעיקרון מה שהתכוונתי זה שאם מישו לא רואה כלום ביס סטארס חוץ מסופרנטורל אין לו טעם להיכנס לפורום על איזה עשרים סדרות שהוא בחיים לא ראה... ואורטל נראה לי שהוא התכוון ב"מיני סדרות" להרבה סדרות לא שזאת מיני-סדרה

MelindaW

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo54.gif../images/Emo63.gif../images/Emo115.gif

את צודקת בקשר לדמויות של ימי חיינו חוץ מדמות אחד, סטפנו

דאמט!../images/Emo87.gif

כמה שימי חיינו זה לא אותו הדבר בלי סטפנו! ועזבי את זה שהוא מקשט יפה מאוד את היפים והמזורגגים

MelindaW

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo54.gif../images/Emo63.gif../images/Emo115.gif

אין על סטפנו
ומאסימו לא מגיע לקרסוליים של סטפנו
וכבר שום דבר לא יכול לקשט יפה את היפים אחרי שהם החזירו את טיילור
(וסליחה לכל מעריצי טיילור)

Shiri from the block

Active member
היי היי!../images/Emo113.gif אוסטין הוא לא זבל! הוא דמות טובה! וגם נראה מצויין../images/Emo99.gif

MelindaW

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo54.gif../images/Emo63.gif../images/Emo115.gif

עד כמה שאתה צודק

למעלה