שלום שלום!!!

שלום שלום!!!

ומזל טוב על פתיחת הפורום החדש... היום יש לי יומהולדת, ורציתי לארח כמה חברים אצלי ביום שבת לבוהריים... בגלל שנולדתי בחג השבועות, הייתי רוצה להכין נשנושי גבינות, דגים ופירות... אני משמינה אתכם לשרשר מתכונים, רק שלא יהיו יותר מדי מסובכים ויקרים להכנה (אני צריכה כמויות ובמהירות) תודה

מעיין©

New member
ברוכה הבאה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

ומזל טוב
רק משהו קטן מראש- הפורום עוד חדש, ועוד אין קהילה מגובשת, אז אל תיעלבי אם לא תקבלי הרבה תגובות
אני ממליצה לך לעשות דברים קלילים, כמו למשל:
פלטת גבינות
גבינות קשות מסוגים שונים (נקניק מוצרלה, קשקבל, פטה עזים וכד'), סדרי אותם יפה עם קרש חיתוך גדול או סתם פלטת עץ, תקשטי" עם קצת ירקות מסביב...יוצא מקסים
סלט צפתית וקורנית
החומרים: 350 גרם צפתית פרוסה 200 גר' עלי תרד שטופים וקצוצים גס 2 כפות עלעלי קורנית 4 עגבניות חתוכות לפלחים 1/4 כוס שמן זית 1/4 כוס מיץ לימון מעט פלפל ומלח אופן ההכנה: לערבב את כל החומרים
עגבניות ממולאות בריקוטה
חומרים: 6 עגבניות בינוניות 1 חבילת ריקוטה 1 קוביית בולגרית רכה 1 צרור בזיליקום 6 כפיות שמן זית 1/4 כפית פלפל שחור אופן ההכנה: לרוקן את העגבניות , לערבב את החומרים , ולמלא בהם את העגבניות. יש להגיש חם או קר. אם זה נראה לך...יש עוד הרבה מאיפה שזה בא

אני עוד

לא החלטתי מה אני עושה... אני יודעת שיהיה סלמון בתנור, ופלטות (אולי גם סושי)... יש לך אולי מתכונים למאכלי "על המזלג" ?

למעלה