שלום

Jolleen

New member
שלום../images/Emo13.gif

אני אתחיל ללמוד בבן-גוריון באוק' הקרוב... נרשמתי למעונות ולא ביקרתי בהם קודם, רק ראיתי תמונות באינטרנט ושמעתי סיפורים של אנשים שהיו שם. (די טעות אבל לא נורא) רציתי לשמוע מכם אולי איך המעונות... כמובן שברור לי שזה שניים בחדר. אבל חוץ מזה. (?)

shimi116

New member
תלוי איפה

יש מעונות ד' וג' לדעתי אם אני זוכר נכון יש חלק מהמעונות שהם קראוון וחלק שמזכירים את המבנים של בה"ד 1 בטון... יש גם מעונות לנשואים (נדמה לי ד') ששם אומרים שטוב זה מה שידוע לי...

Jolleen

New member
יש מעונות שהם קראוון?!

אוי ואבוי לי... טוב שהם לא פירסמו את זה באתר :/ הם שמו רק תמונות של מבנים שנראים טוב.

igorzvagelsk

New member
אין קראוונים

את הקראוונים הוציאו כבר מזמן. כל המעונות שמיועדים לשנה א' משופצים ונראים מדהים. את המעונות בג' שיפצו לפני כשנתיים ושפכו מלא כסף של תורמים לכן זה נראה בהתאם. אתה יכול סתם להגיע ולהתרשם.

Jolleen

New member
שמחה לשמוע../images/Emo13.gif ואני בת.

תודה על התשובה. הממ חשבתי על לנסוע לשם לראות, אבל אני גרה רחוק מדיי.

Jolleen

New member
כמה גדול חדר השינה..או כמה קטן?

האם יש מקום נורמלי לעבוד בו, לשים בו מחשב ולעשות שיעורי בית? כמה עולה להשתמש שם במחשב עם אינטרנט? או שעדיף כבר להביא מחשב נייד מהבית?

round001

New member
קטן

החדרים יחסית קטנים - צריכה להתרשם בעצמך. אפשר לעבוד בחדר או בכיתת מחשבים - בכיתת מחשבים אין פרטיות. שימוש בכיתת המחשבים חינם. חיבור מחשב מהחדר שלך לאינטרנט - משהו כמו 300 ש"ח לשנה. לדעתי אם את יכולה להרשות לעצמך, כדאי להביא מחשב משלך.

למעלה