שלום

CrispyMoon

New member
שלום../images/Emo13.gif

אז אני צריכה להציג את עצמי לא? שמי דניאל, בת 20, משוחררת ומובטלת (יחי הזמן הפנוי). את תחום הריטוש גיליתי בזמן החפשש ...... ונדלקתי
אני מתעסקת בריטוש רק חודש (אבל הרומן עם הפוטושופ עוד מכיתה ח'
). וזהו נראה לי.....אשמח לתגובות! אה! לפני שאשכח, ראיתי בהודעות הנבחרות שיש פה את הסיסמא לסרבר של ג'זזזזז הצלם שפירסם תמונות לריטוש. הבעיה היא שאני לא מצליחה להכנס. יש דרכים נוספות להשיג את התמונות
?

Nienna17

New member
נחמד ביותר, אבל קטן מידי :)

אולי תעלי תמונה יותר גדולה? בכל אופן, אני ממליצה לך אפילו ללכת למקור אחר לתמונות. יש פה מאגר עצום של שרשורים וצלמים שפשוט מעלים תמונות (מאוד איכותיות) לריטוש בפורמט RAW: http://www.modelmayhem.com/t.php?forum_id=76 גם לעיין בפורום עצמו הייתי ממליצה לך, אפשר ללמוד שם המון דברים וכרגע שם נמצאת קהילת המרטשים הגדולה בעולם ^^

CrispyMoon

New member
../images/Emo12.gif

אה! בגלל (יותר נכון בזכות..) עבודה שלך בDA התחלתי להתעניין בריטושים
הנה התמונות בגודל יותר גדול, מה האורך/רוחב הרצוי? כי בכל פורום יש סטנדרט אחר

Nienna17

New member
הגודל בסדר להצגה

ואת על הדרך הנכונה :) רוצה לשתף מה עשית?

CrispyMoon

New member
בעיקר בשיטת הD&B

ג'יזס קרייסט!! השיטה הזאת מנקרת את העיינים. אז אחרי ששיניתי את הפה, ניקיתי את הפנים, העלמתי שיערות שוררות......פשוט שיחקתי עם האדג'סמנטס. עשיתי BRIGHTNESS על לומנסטי וניקדתי SPOTLIGHTS. ואז Vibrance -36 בהשתקפות נמוכה על כל התמונה (חוץ מהעיינים ופה). ואז לייר במצב COLOR בצבע צהוב בהשתקפות ממש נמוכה (27%) כדי לתת לעור קצת חיים. ואז עשיתי color correction באדום וכחול בעזרת הCURVE. מקווה שזה מובן
כעיקרון סתם שיחקתי באפשרויות הליירים כדי ללמוד ולראות מה התוצאה של כל דבר....

Nienna17

New member
כל הכבוד ../images/Emo13.gif

תמשיכי ככה ואל תוותרי! אולי מתישהו תעבדי בסטודיו שאני מקווה לפתוח באחד מהימים

למעלה