שלום

not normal one

New member
שלום ../images/Emo13.gif

אני יובל, קוראת נאמנה של כל ספרי הארי פוטר ואחרי עיקוב קל היום סוף סוף קניתי את הספר השישי :). אבל שהתחלתי לקרוא את הפרק הראשון (ביום חמישי, בידיעות אחרונות שלהפתעתי גיליתי שזה לא היה הפרק במלואו
) הופתעתי מאוד לדעת שאני לא ממש זוכרת מה קרה בספר החמישי... :S אני זוכרת שהיה את מסדר עוף החול שפעל נגד וולדמורט, אבל אני לא זוכרת את הסוף... למה בלאק מת? קרה משהו עם הסוהורנים (ככה כותבים?
) נכון? מה? תודההההההההההה ושתיהיה לכולנו קריאה מהנה!

the ror

New member
הסיפור עם הסוהרסנים זה בספר

השלישי וכידוע הוא עדיין חי עד לחמישי. בספר החמישי תוך כדי קרב בין אוכלי המוות לאנשי המסדר במחלקת המיסתורין שבמשרד הקסמים(בזמן שסיריוס נילחם עם בלטריקס) סיריוס נפל דרך וילון/מעבר(אני לא זוכר בידיוק) שלפי איך שהוא תואר הוא לא יוכל לחזור משם וכך הוא מת...

not normal one

New member
אני יודעת שזה בספר... פשוט אין לי

כח לקרוא הכל שוב...
אתה יכול בבקשה לומר לי באיזה פרק בספר החמישי סיריוס מת? ועוד משהו... מה זה קללת אמפריוס? אני ממש לא זוכרת כלום... זה ממש מוזר..

הסוהרסנים../images/Emo121.gif

מופיעים בפרק הראשון של הספר החמישי, ותוקפים את הארי ואת דאדלי (Vפרק שנקרא דאדלי הרוס). דאדלי לא רואה אותם אבל מרגיש אותם, מתחיל לפחד, לרעוד, ואפילו להקיא (כחלק מתופעות הלוואי של הפגישה איתם) הארי מזמן פטרונוס שמגרש את הסוהרסנים, אבל בגלל זה הןא עומד בפני שימוע, בפני הקסמהדרין בגלל שהוא עדיין קטין.

the ror

New member
חשבתי שהיא התכוונה לסוהרסנים

שקשורים איכשהו למותו של סיריוס...

אולי, בכל מקרה כתבתי

מה שיש בספר החמישי על הסוהרסנים, ובין התשובה שלי לתשובה שלך, היא תקבל את המידע שרצתה

למעלה