שלום.

didushkit

New member
שלום. ../images/Emo13.gif

בשביל לקבל את הכרטיס חופשי סמסטריאלי צריך תעודת סטודנט ואישור לימודים. מה הכוונה באישור לימודים? ואיך אני מקבלת תעודת סטודנט? אני צריכה להרשם איפשהו? (אני מתחילה השנה שנה א'...). כתוב גם שצריך להביא את המסמכים האלו למשרדי אגודת הסטודנטים, איפה הם נמצאים? ובנושא אחר, שבוע האוריינטציה- זה חשוב להגיע אליו? עושים שם משהו חושב? פשוט תכננתי לנסוע לאילת שבוע הבא וזה מתנגש- ואני רוצה לדעת אם לבטל...

ענבל מ

New member
תשובות

אישור לימודים הוא אישור שאת יכולה להדפיס דרך המידע האישי שלך באתר האוניברסיטה. הוא מציין את פרטייך ואת העובדה שאת לומדת באוניברסיטה בשנה הנוכחית. משרדי אגודת הסטודנטים- בעין כרם הם נמצאים בבניין שמול הכניסה לאולם "מגיד", שבין היתר כולל את חוות המחשבים, "אקדמון" וקפיטריות. בגבעת רם הם נמצאים בבניין הראשון מימין, בהנחה שאת נכנסת מהשער הראשי של הקמפוס. גם בבניין זה יש "אקדמון", "איסתא" ואת המנזה למטה. (אם את לומדת גם שם, אין מניעה שלא תעשי את הכרטיס דרכם. אני עשיתי אותו דרכם, בהנחה שאת מרבית השבוע אני 'ביליתי' בגבעת רם וקצת פחות בעין כרם. העדפתי שהכרטיס יגיע לשם). אני לא יודעת מה את עומדת ללמוד, אז קשה לי לייעץ באופן כוללני. עבור רוקחים, נראה לי שזה כדאי מאד, ולוּ בשביל הסיורים בקמפוסים, שכללו את המידע הנ"ל ושלל טיפים (איפה הכי זול לצלם, באילו כלי כתיבה משתמשים במבחני הדסה, ספריית ההשאלה ועניינים נוספים). בהצלחה!

didushkit

New member
תודה רבה!

אני עומדת ללמוד רפו"ש. איך אני מקבלת כרטיס סטודנט? לא אמרו לי לשלוח להם תמונת פספורט בשביל הכרטיס... הבאתי להם רק תמונה כשהלכתי למבחן המנואלי... אבל לא נראה לי שזה קשור.. עם מי אני רציכה לדבר כדי לברר את זה? עוד שאלה- המרחק בין המעונות בקרית יובל לקמפוס עין כרם הם גדולים? צריך אוטובוס בין הקמפוס למעונות? שווה לקנות את החופשי סמסטריאלי?

לביא א

New member
יש נסיעה

צריך אוטובוס בין הקמפוס למעונות. קו 19 עושה את זה ב 7-10 דקות בערך + זמן המתנה עד שיבוא. לגבי כרטיס סטודנט צריך לפנות ל"מינהל תלמידים" - הם מתעסקים עם כל העניין הזה (הם בהר הצופים ויש להם גם אתר אינטרנט)

ענבל מ

New member
תוספות

השמועות גורסות שהשנה יפעל שאטל בין עין כרם וגבעת רם, שיעבור דרך המעונות בקרית יובל. בשנה שעברה לא היה דבר כזה, והרבה סטודנטים השתמשו בחופשי סמסטריאלי (אני הייתי מרוצה ממנו באופן אישי). לגבי תעודת סטודנט- קבלנו אותם באוריינטציה.

למעלה