שלום

שלום ../images/Emo140.gif

לאחר מחשבה הגענו אני וחברי להחלטה שהמקום האידיאלי בשבילנו הוא קיבוץ.. אבל קשה מאוד להצטרף לקיבוץ כחברים.. היום הם נוהגים להשכיר דירות בשטחם.. מישהו יודע משהו? יכול להאיר את עיני?

גלילי 22

New member
שלום ודבר ראשון קבלי ../images/Emo39.gif

1."מקום אידאלי בשבילנו זה קיבוץ" כאחד שבילדותו היה בקיבוץ רק שתדעי שקיבוץ זה לא מה שלומדים בשעורי היסטוריה בתיכון. בכלל רעיון "הקבוצה" נכשל אבל אין סיבה שאני ירחיב... 2.בכל אופן היום הטרנד של הקיבוצים זה להשכיר בתים בשטחי הקיבוץ כלומר משלמים שכר דירה + דמי קיבוץ חודשיים.. בכל אופן בהצלחה

תודה..

דווקא אם לא אכפת לך.. אני אשמח לשמוע מה לא טוב בקיבוץ. ואיך אני מבקשת להצטרף? (אמרו לי שיש ראיונות ובדיקות (?!))

גלילי 22

New member
תשובות

1.לאיזה קיבוץ את רוצה להצטרף? 2.לכל קיבוץ יש את מבחני קבלה שלו בעיקרון אם יש לך כסף את נכנסת :) זה ממש לא משנה מה אני חושב על הקיבוץ זה יותר משנה מה את חושבת על הקיבוץ.. בכל אופן קיבוץ זה לא מה שהיה פעם.. היום הדבר היחיד שמאפיין את הקיבוץ זה החדר אוכל של כולם... :)

נעלמתי קצת...

1. או גליל ים או שפיים (חבר שלי רוצה להשאר קרוב כי הוא עוד בקבע ואני גם מעדיפה כדי לא להאריך את הנסיעות לאוניברסיטה) 2. נראה לי שהאווירה אחרת, עדיין קיים עקרון השיתופיות? (בודה בתוך הקיבוץ) מי שמשכיר דירה חולק את רכושו עם כולם? איך מתחילים? תודה!

למעלה