שלום

שלום ../images/Emo24.gif

אני חושבת שמעולם לא הייתי מאושרת לראות הודעה של 'תפוז אנשים מודיע' כמו היום
שנים אני מחכה שיפתחו פורום מסוג זה, היכרויות ל30+
. אז ככה. תחילה, אציג את עצמי. שמי כרמית ואני אוטוטו בת 18. לא, לא טעיתם- בת 18. אני זוכרת עוד את היום בו ראיתי לראשונה את יאיר לפיד, כולו חסון, שרירי, לבוש חולצה אממ בצבע...שחור
ומכנס שחור. אומנם נמוך והכל אבל חתיך
. בהתחלה אמרתי שזה לגיטימי להידלק על גבר חסון מהטלויזיה. אך כרגע כשאני מסתכלת על חדרי אני רואה בכל מקום יאיר לפיד. ושוב חשבתי לעצמי שזה לגיטימי להתאהב כך בגבר בן 30 +. אבל האמת לא איחרה לבוא- רוב המערכות יחסים שהיו לי עד כה היו של בני 30+ למעשה, בנים בגיל זה בוגרים למדי. בקיצור, אני כל כך שמחה שיש פורום כזה ואשמח להכיר כאן מישהו
. אשמח לתגובות, כרמית
.

../images/Emo12.gif את בת 18?ואוואוו

ואוווווווווווווו תגידי, למה? עמוק אני מתכוון ואולי זו תהיה השאלה הראשונה הרצינית שואלים פה ( ? ).... למה לך לחפש גברים שמבוגרים ממך ביותר מ 10 שנים, ולא שאני חושב שלאהבה יש גיל ( פרט למקרים מסויימים ) אבל אני תוהה כמה עמוק זה. האם גבר בגיל כזה נותן לך יותר ביטחון מגבר שהוא בן גילך פחות או יותר? מודה לך על התשובה.

את עוד בחיתולים

שאלת את עצמך למה יש לך נטיה למבוגרים? אומרים שזה משהו שקשור לתסביך האבא. יש לי שאלה אישית אם אפשר, היו לך כבר קשרים עם מבוגרים? לפיד בסביבות 40. לא נראה לי שיש הרבה משותף בין ילדה בת 18 למישהו מבוגר כזה חוץ מאולי סקס פרוע אם בכלל הם מסוגלים בגיל כזה לעמוד בקצב של הצעירות תרתי משמע. בכל אופן שיהיה לך בהצלחה.

liata33

New member
אני חייבת להעיר משהו..

כאחת שהיתה כבר בת 18... הסקס פרוע הרבה יותר בגיל 30. אל תזלזלי בנו הזקנות אנחנו משתכללות עם הזמן.

dvir58

New member
להסכלה כללית

גם הגברים משתכללים עם הזמן ובקשר לתינוקת בת ה18. אישתי צעירה ממני ב-12 שנים והסקס נהדר מכוון שבגילי אנחנו כבר יודעים לא לגמור לפני שרוצים ותמיד האישה בראש. הגבר מתבגר נפשית ויותר תואם אישה ויותר מתחשב כך שאולי התינוקת צודקת. יום טוב. דביר.

מרסלו1

New member
בן 58?

רק עכשיו למדת לא לגמור מהר?? לקח לך כמה עשורים..... ומה הקשר? אתה לא יכול לא לגמור מהר עם אישה בגילך?? לא שחלילה יש בעיה עם פערים בגיל, הסיבות שציינת פשוט קצת מטופשות.....

liata33

New member
דבר ראשון אישה בת 18 לא תינוקת

ואתה לא חושב שמאזני כוחות 18-30 שונים קצת מגילאי 58-46? כמו שאתה מציין אתה הרבה יותר בשל וידע מכיר ובעל ניסיון מגיל 30. מה שאני הערתי מתייחס לנשים בנות 30 שגם הן בשלות יותר שלמות עם עצמן מבנות 18.

גלית35

New member
אגדהחיה כמו שאמר אני בגילך../images/Emo20.gif

כבר הייתי. בני 40 לא עומדים בקצב? תתפלא
עומדים שוכבים תרתי משמע.

כאילו מה???

קשה לכם להזמין אותי? <בכלל מה שניכן עושים כאן???> ברביון, תציג ת.ז ווקשה... נדמה לי שמצויין שם 16+<לא?>

מרסלו1

New member
לא יודע,

ראיתי הודעה על פורום חדש , אמרתי ניכנס.....סינגלס עדיין אהבתי הראשונה.

יו

מוזר לי... חשבתי שמריים היתה האהבה הראשונה שלך.. <באמת אוהב להיות סינגלס??
>

מרסלו1

New member
?????????????????

מה זה אומר?? את עכשיו בת 18 וכבר יצאת בעבר עם בני 30+, זה אומר שיצאת בעיקר עם פדופילים???

לא יפה ככה מרסליטו....

הילדה חושקת באמ....אמממממממ....טוב נו לא נפתח לך את התורה של דארויין או זיגי, יש משהו ב-"אבא" הזה שהיא חושקת בו. תן לה להנות... בלי קביעות, בלי יומרנות...גם אנחנו היינו שם, רק שאנחנו שיחקנו במחבואים עם עצמנו...
<עדיין מחפשת את "האבא" החסר בחוליה הזו>

מרסלו1

New member
היינו שם?

לא יודע, אדם מעל גיל 30 שיוצא עם קטינות?? מוזר לי, כשנמצאים על קו התפר (נניח בן 18-19-20 שיוצא עם בת 17) ניחא, אבל פה מדובר על דברים מוזרים, בקיצור פרויד היה אומר הרבה כאן....

מה ת'ה שואל אותי.......

מאיפה אני לדעת איפה אתה היית....אני הייתי פעם בת 18.. אולי אצלך שם..."פסחו" לך והקפיצו אותך ישירות למאה הזו. ותעזוב את פרוייד במנוחה, שבת היום. אגב. אתה בטוח מודע לכך, שבחורות <נערות לא יכול להיות...נשים בטוח> בגיל 18, יותר בשלות שיכלית, מינית, חברתית, פיזית..מהחתך בו הן נמצאות. לא כולן, אבל זו בהחלט דיעה מדעית מדוייקת. אני זוכרת את עצמי למשל, אף פעם לא מצאתי את עצמי עם בנות חתך גילי, וגם עם בחורים...משהו שם היה ריקני, וואקום כזה, לכן התערתי בגדולים ממני, אמנם לא בפער שכזה, אחרת ה"אל כפונה" המרוקאית שלי, היתה רצה אחריי עם נבוט ברחובות..

מרסלו1

New member
מסכימים

קצת יותר מבוגר נשמע הגיוני אבל מעל 10 ? מילא מצידה אבל מה, לעזאזל, יש לאדם בן 30+ לדבר עם ילדה בת 18-, על הפוקימון החדש? בקיצור.....אנחנו די מסכימים לדעתי אז תפסיקי לעשות גלים מותק.

למעלה