שלום

מייקי80

New member
שלום ../images/Emo41.gif

לא ביקרתי פה המון זמן, מה שלום כולם? רואה קצת מהעידכונים ומנסה לעקוב אחרי כל הדברים שקורים פה. רציתי לשאול משהו: ידיד שלי פתח את תיק האימוץ שלו ונפגש פעם ראשונה עם העוסי"ת. בפגישה הראשונה -שמיותר לציין שנקבעה מראש- היא אמרה לו שאין לה את כל הפרטים כי התיק לא אצלה והיא רק יודעת להגיד לו שהביולוגית שלו התחתנה לאחר הלידה ומסירתו לאימוץ עם האב הביולוגי והם נשואים עד היום, יותר מזה היא לא ידעה כלום. השאלות שלי הן: א. האם זה הגיוני שהעוסי"ת לא עשתה "שיעורי בית" וקבעה פגישה עם הבחור ללא שיש לה את כל הפרטים או לפחות חלק מהם (ולא רק לדעת להגיד שהם נשואים היום?) ב. אם היא יודעת שהם נשואים היום זה בוודאי אומר שהיא ערכה בירור קטן, אז למה היא אמרה שהיא לא יודעת כלום? ואחרונה חביבה, ג. איך יכול להיות שהיא אפילו לא יודעת באיזה גיל הייתה הביולוגית כשילדה אותו??? לא בטוחה שאקבל פה תשובות כי אני מבינה שהגורם האמור לענות על השאלות הוא העוסי"ת בעצמה אבל רק מוציאה תסכול בשמו... יום טוב

English

New member
אפשר להעלות השערות שונות...

אולי ברגע האחרון החליפו לו עוסי"ת והחדשה לא הספיקה ללמוד את התיק ורק עדכנו אותה בקצת פרטים בע"פ. לא יפה אבל יכול להסביר את מה שקרה. אבל מנסיון יש כל מיני עוס"יות. יש איכפתיות יותר ופחות ויש גם סתם אנטיפטיות. אולי הוא פשוט נפל על אחת כזו. וחוץ מזה, טוב לראות אותך פה שוב.

מיכל@ל

New member
היי מייקי ../images/Emo24.gif

מצטרפת לאינגליש,קשה לדעת למה יש בידיה כל כך מעט פרטים . האם נקבעה פגישה נוספת ? אולי היא רצתה "להכין את הקרקע" ולבדוק איך הוא מגיב לפני שהיא מוסרת לו את הפרטים ? לכי תדעי...

דיאנה*

New member
מייקי ../images/Emo24.gif

התגעגעתי. כמה טוב לשמוע ממך. לגבי העו"סית - כן, יש כאלו שלא עושות שיעורי בית. מקווה מאוד שהיא דיברה אמת ולא היה כאן שום רצון לבדוק דברים אחרים. מקווה שכיום עובדות סוציאלות שרוצות לבדוק את מוכנות הפונים אליהן, יודעות להיות מספיק כנות ולשים את כל הקלפים על השולחן. מה היא אמרה לידיד שלך על מיעוט הפרטים שבידה?

משתפרת

New member
הערה צינית

מקווה שהתיק שלו לא נזרק לזבל כשהיורשים של איזו פרקליטה לא אחראית השליכו לרחוב את התיקים שהוציאה הביתה בניגוד לחוק ולנוהל.

מייקי80

New member
לא אמרה

זו בדיוק כל הבעיה שלי. אם הייתץה מסבירה, לא הספקתי לעבור על הכל, או אין לי את הכל עדיין או משהו אז ניחא אבל לא אמרה כלום. רק אמרה , לא יודעת. זה לדעתי מראה על זלזול.

מייקי80

New member
ועדכון קטן בקשר אליי...../images/Emo8.gif

זוכרות שכתבתי את ההודעה על ההתלבטות שלי לגבי החיפושים אחרי אבי הביולוגי. אז קודם כל החלטתי לבקש מהעוסי"ת שלי לברר בשבילי פרטים מהאם הביולוגית כי אני לא רוצה לפגוש אותה בשלב זה בחיים שלי (תודה לרן על ההצעה) אבל...השביתה של כל הרשויות פתרה לי את כל הבעיות כי השארתי לה מליון הודעות והיא לא חזרה אליי אז...אולי זה פשוט לא צריך לקרות עכשיו.

דיאנה*

New member
מייקי../images/Emo23.gif

האם רק נדמה לי שאת נשמעת רגועה יותר? מברכת אותך גם על ההחלטה וגם על השלווה שבה את מקבלת את הדחייה. ככל הידוע לי, העובדים הסוציאלים אכן בעיצומים - אינם מקבלים קהל ואינם עונים לטלפונים (זה בטח מאוד עוזר לעניינם של כל הנזקקים להם
)

מייקי80

New member
אני חושבת שכן...../images/Emo98.gif

כשהשתחררתי מצבא קבע בעל כורחי כי לא נמצא לי תפקיד מתאים לפני קצת יותר משנה והייתי מאוד עצובה ואפילו חגגתי עם חבר טוב את הלילה האחרון שלי על מדים החלטתי ש"כל עכבה לטובה" הוא משפט שאני רוצה לאמץ לחיים שלי... אני מנסה לעשות את זה בכל תחום בחיי ולא תמיד מצליחה ב- 100%. אבל, השלמתי עם העובדה שאולי באמת עכשיו זה לא הזמן...אולי היקום/הגורל/לא יודעת מי מנסים להגיד לי שעכשיו זה לא הזמן לעשות את הצעד הכ"כ משמעותי הזה שאני רוצה לעשות, אז אני זורמת. כשהיא [העוסי"ת] תחזיר צלצול אני אדבר איתה, אבל אני סיימתי להשאיר הודעות. אני חושבת שאיכשהו [ולא יודעת מה גרם לזה] הכנסתי לפרופורציות אחרות קצת את הכל.

דיאנה*

New member
מממממ....

יכול להיות שהעובדה שהפסקת להתלבט ולהתייסר וההחלטה שקיבלת להתחיל לחפש, נתנה לך מספיק כוח גם להמתין.

מיכל@ל

New member
מייקי ../images/Emo24.gif

את בטוחה שלא חטפת את מייקי שלנו ?
ואו,יקרה! את נשמעת כל כך ...המממ...איך לומר את זה ?... שלמה. פשוט שלמה. וכל כך טוב לשמוע אותך מדברת כך, מתוך כוח פנימי,שלווה,נכון ? מחבקת אותך

מייקי80

New member
אכן שלווה...../images/Emo19.gif

לא יודעת איך להסביר את זה... זה כאילו שעברתי תהליך בלי לשים לב אפילו. יום אחד אני משאירה לעוסית הודעות נונסטופ בשירות ופתאום...הפסקתי. ולא הרגשתי צורך להשאיר לה הודעות. רק אח"כ כשקראתי את מה שכתבתי בפורום הבנתי לגמרי את מה שאני מרגישה ומה שעבר עליי. הבנתי שהפנמתי את המשפט שרציתי לאמף מאז שחרורי מצה"ל לפני שנה ["כל עכבה לטובה"] והכי טוב...
הבנתי שהפנמתי אותו!!! ואני חוזרת אחורה אל ההודעות שלי מלפני זמן לא רב על החיפוש אחר האב הביולוגי ואם כן או לא, ורואה את הדחיפות והבהילות ופתאום...לא מבינה מה היה כ"כ דחוף. כבר לא דחוף לי יותר.

מייקי../images/Emo24.gif

השלווה הזו שאת מתארת, שווה כל כך הרבה.. ו- אמרו לך כבר שאת מקסימה?

מייקי80

New member
תודה רבה...../images/Emo77.gif

תודה על המחמאה [דמייני פה אמוטיקון מסמיק...] השלווה שווה המון, לוקח הרבה זמן לפעמים להגיע אליה, אבל היא בהחלט שווה כל רגע קשה שהיה לפניה... [והיו כמה...
] אבל עכשיו הכל ורוד...[טוב, לא הכל, בכל זאת יש לי מבחן חשוב עוד שבועיים, אבל שוב...אופטימיות אמרנו...לא?
]

היי

קראתי את הודעותייך הייתי מבקשת ממך לקרוא את - "נקודת המשבר" שכתבתי היום ואנא - אשמח לשמוע מנסיונך האישי

למעלה