שלום!

שלום!

רציתי להגיד מזל טוב על פתיחת הפורום! אני בעצמי גידלתי 2 תרנגולות לפני כמה שנים, עד שלאמא שלי נמאס מהבלאגן (כנראה בגלל שהתרנגולות חיו אצלי בחדר...) והעברתי אותן לחבר עם חצר גדולה כדי שיוכלו להנות מהטבע. אני חייב לציין שאף פעם לא חשבתי שאפשר להנות כ"כ הרבה מתרנגולות כחיית מחמד, אני זוכר בעיקר את התנועה המצחיקה שהאפרוח הקטן עושה כשהוא מתכונן לעשות את צרכיו (אני מקווה שאתם מבינים על מה אני מדבר) חחחח. בכל מקרה בדיוק היום נתקלתי בכתבה בynet על הכבש המסכן הזה מניו זילנד מה אתם חושבים?

ברוך הבא ../images/Emo24.gif

נשמע מעניין סיפורך על התרנגולות אשמח אם תספר עוד על חוויותיך בגידול התרנגולות בעיקר את העניין של הבלגן
איך בעיקרון הסתדרת איתם בחדר שלך? הן היו חופשיות או בכלוב?

הן היו חופשיות כשהייתי חוזר מבית הספר

אבל כשלא הייתי לידן, לצערי הן היו סגורות בכלוב. לגבי הבלאגן, לא ממש הצלחתי לחנך אותן ל"התאפק", ומהר מאוד כל הבית הסריח.
מה שמצחיק זה שבימים הראשונים האפרוח ממש נקשר אליי, הלך אחרי לכל מקום והתחיל לבכות אם הייתי נעלם לכמה דקות. אשכרה תיפקדתי כאמא שלו (כנראה שזה היה חסר לו בכלוב בחנות החיות).
וזהו, אין יותר מדי חוויות, כי הם היו אצלי רק בערך חודש עד שהבנתי 2 דברים: שאמא שלי לא סובלת אותם, ושעדיף להם לחיות חופשיים בטבע. אז העברנו אותם לחבר עם חצר ענקית ושם הם התרבו והפכו לקהילה קטנה.

שלום לך וברוך הבא!

אני עצמי גם גידלתי כמה אפרוחים מגיל 0 ! כן כן מהרגע שבקעו מהביצה! זוהי חוויה מדהימה! כרגע הם גדלו והם בני 3 חודשים וכאשר אני שורק הן באות בריצה מצחיקה! אגב אצלי גם היו משוחררות אבל בגינה לא בבית! לצערי הייתה טריפה של חצי מהתרנגולות שהיו לי ולכן נאלצתי לסגור אותן בלילה ורק בבוקר או אחרי שאני חוזר מהבית ספר לשחרר! הן מאוד נהנות בלול - מרחב והרצפה היא של אדמה רגילה ולכן הם עושים אמבטיות וכו ונהנים

למעלה