שלום!

שלום!

אני אל שייכת לפורום או משהו אבל עכשיו חזרתי עכשיו מהופעה של סינרגיה בבאר שבע ואני רק רוצה להגיד:סינרגיה זו אחת הלהקות היותר טובות ששמעתי בחיי! וזהו רק רציתי לשתף..
חג שמח!

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifחח את מוזמנת להישאר

תאמת שיש פורום רשמי,את יכולה להצטרף אליו.. http://forum.synergia.co.il/

kombinaizer

New member
מצטער שאני אומר מה שאני חושב

אני לא חושב שבפורום בתפוז יש להמליץ להכנס לפורום אחר. כנראה כשגם שפועלים למען הפורום הזה יש דעות שליליות קדומות לגבי.

אין לי בעיה שאתה אומר מה שאתה חושב

אבל, ראבאק, בן אדם, רואים שאתה לא אוהב את סינרגיה רואים שכל מה שיש לך להגיד זה שלילי.. מה אתה מחפש פה בפורום? אם פה ושם היו לך דעות שליליות ובסה"כ היית משתמש פעיל בפורום אז מילא, אבל פשוט כל הודעה והודעה שלך היא שלילית, מבקרת וכו'. ואתה רושם את זה בפורום של הלהקה אז לאיזה תגובות אתה מצפה? מצטערת אבל אני לא רואה את מקומך בפורום הזה ומעבר לזה זה נתפס בעיני כמעשה חסר חיים. תתעסק בדברים שאתה אוהב. ובקשר למה שכתבת, אני מנסה להזכר מתי שאלתי אותך מה אתה חושב... רגע, יכול להיות שלא שאלתי? ותזכיר לי מתי פעלת למען הפורום הזה? מעבר לתקופה שניהלת אותו, ותאמין לי שאין לי מושג למה עשית את זה. מצטערת על הטון של ההודעה ועל העצבים, אבל באמת שאני שומרת את זה בפנים כל פעם שאני קוראת הודעות שלך כאן.

kombinaizer

New member
"תמיד חייב להיות ראשוני, ורק אני זה אני"

תזכרי בשנה 2004, לפני 4 שנים. אלה תקופות, שסינרגיה החלה לצמוח אי שם מפה לפה זה גם הגיע אליי לאוזן. למען האמת כאשר נשארתי אחרי הופעה של מוקי בכפר סבא והם הופיעו בהופעת חצות. ביחד עם עוד 30 אנשים (כולל אותך?), ראיתי את ההופעה של סינרגיה בפעם הראשונה. נהניתי מכל שיר. מכל הופעה. מכל צליל שנוגן על הגיטרה של בנואה. לרגע לא שיערתי שמה שקרה לסינרגיה יקרה. לאחר מכן גם יצא לי ליחצן להופעות של סינרגיה, להפיץ את שיריהם ולהגדיל את קהל היעד שלהם. (בין היתר ניהול הפורום). אני חושב שמקומי בפורום הוא הכי נחוץ פה. זה שיתן את קול האמת, זה שלא פוחד, אלא מדבר ומוציא את האמת לאור. האמת כואבת, שורפת, לא נחוצה לפעמים אך אני שכל כך אהבתי את הלהקה בעבר לא יכול לשבת בצד ולא להגיב כאשר מדברים שקרים (לדעתי). האמת, שאני לא ממש מצפה לתגובות להודעות שלי אלא יותר הפנמה אישית של כל מי שיקרא את התגובות שלי. רוב המשתמשים פה הם יחסית חדשים, ככה זה שפונים לקהל רחב יותר ולכן הם לא מבינים מה אני עושה בפורום. למען הפעילות הפורום - התייחסתי להודעה של זוהר שפרסמה הודעה עם כתובת של פורום "מתחרה" לפורום זה ולכן הודעתה לא היתה במקום, וכמו שרשמתי - מיותרת. אגב אור, את מצטערת יותר מדי.

תאמין לי שאני זוכרת

"לרגע לא שיערתי שמה שקרה לסינרגיה יקרה." אתה מדבר פה כאילו רצחו מישהו, ראבאק! מה קרה?! הם הצליחו קצת יותר מהופעות של 30 אנשים? הם יכולים להופיע בבמות גדולות ושאלפי אנשים יצעקו את המילים של השירים שלהם? הם הגשימו את החלום שלהם? זה מה שהם עשו? זה עושה לך רע?! אני מאוד שמחה בשבילם. אתה לא נותן את כל האמת מלבד את האמת שלך בעצמך. אף אחד פה לא חושב להגיד מה שהוא חושב ותאמין לי שגם אנשים כמו שלומית למשל, שמנהלת את הפורום כאן, לא תמיד אוהבת וגם מבקרת כשהיא רוצה ושיש לה מה להגיד. ואפילו הלהקה מודעת לביקורות ותאמין או לא, אני בעצמי אמרתי להם כשלא אהבתי משהו שהם עשו. אתה זורק פה מילים לאוויר כאילו אתה יודע הכל ואין לזה בסיס בכלל. אתה החלטת שלדעתך סינרגיה כבר לא מה שהם היו פעם... סבבה. אני מסכימה איתך שהם לא מה שהם היו פעם, כי פעם היה פעם ועכשיו אנחנו בהווה, בתקופה אחרת, שונה. אתה כבר לא אוהב? זכותך. אתה לא חייב לשמוע, אתה לא חייב לבוא להופעות, אתה לא חייב להיות פה. אבל תכבד את האנשים שנמצאים פה ושכן אוהבים ותפסיק ליצור כאן אוירה שלילית. תאמין לי שאין לנו מה להפנים מההודעות שלך מעבר לזה שאתה פשוט בא לפה כי משעמם לך. וסבבה, אני אפסיק להצטער.

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifשקט../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif

רק ניסיתי איך זה נראה ../images/Emo3.gif

בכל מקרה בפורום הזה ברור שילחצו פליי על כל דבר שאני אפרסם, בכל זאת.. זה הבית

galitixd

New member
הם לא אחת הלהקות היותר טובות

הם הלהקה הכי טובה ששמעת בחיים שלך! סתם, צוחקת.. שמחה שנהנית

niro levi

New member
../images/Emo216.gifגם אני הייתייייייייייייי

הייתי בסדרת שטח מאחריי והפתיעו אותנו ולקחו אונתנו ל"מאירים את הנגב" בדיוק ביום שסינרגיה הופיעו.. היינו בעדי כהן אברהם טל מושיק עפייה והדובדבן שבקצפת סינרגיהההה אבל לא היינו בכל ההופעה שלהם כי היינו צריכים ללכת אבל היה ממש כיף לראות אותם.. לכל הבאר שבעים שהיו בהופעה לא יכלתי לפגוש אתכם כי לא הייתי עם הפלאפון [הוא היה כבוי ואצל המדריך כי אי אפשר להיות עם פלאפונים בשטח כשתגיעו לצבא תבינו שאסור להיות עם פלאפון דולק עליכם] אבל הייתה אחת ההופעות והיה מזה כיף להיות בהופעה שלהם שוב אחרי שלא הייתי מעל שנה

למעלה