שלום

עידו213

New member
שלום

הסיפור שלי שלמדתי שלושה סמסטרים באורט בראודה ואז העיפו אותי כלומר עדיין אני ניגש לערעור שם אז יש סיכוי שאני אמשיך שם הבעיה היא שלא הצלחתי כי הייתה לפי הפרעת קשב וכל זה וקיבלתי מינון נמוך מדי אז עכשיו הצלחתי להעלות את המינון אבל המכללה היחידה שהצלחתי להתקבל אליה במידה ובראודה לא יאפשרו לי להמשיך סמסטר נוסף זה אריאל . אז חשבתי לנסות לעשות עוד פעם פסיכומטרי ואני מרגיש שעם מינון יותר גבוה ואחרי שלמדתי מתמטיקה אני אוכל לקבל ציון יותר טוב, הבעיה שיש חוסר תמיכה של ההורים. כי הם לא מבינים את הבעיה של הפרעת קשב וריכוז וחושבים שאם נכשלתי בבראודה, אז זה אומר שאני לא מתאים להיות מהנדס ואני לא חושב שזה נכון ויש לי גם חששות שאריאל זה מכללה ברמה נמוכה והכול ואני כבר בן 27 אז ההורים אומרים שהם לא יתמכו בי כלכלית או אמירות כגון אנחנו נסבסד אותך עד המוות וזה ממש פוגע והכול חוסר התמיכה, כי אני רוצה ללמוד ואני חושב שאני יכול להצליח, ההורים אומרים דברים כמו מה הצלחת להשיג כל השנים האלו ואין לך משהו ביד אז זה לא אומר כלום כל מה שעשית וזה ממש פוגע מה אתם חושבים כלומר הרעיון של לעשות פסיכומטרי זה אפשרות או שכדי לנסות את אריאל או משהו .

111Naama

New member
אולי תנסה לכתוב מכתב

לועדה שדנה בערעור שלך, תסביר שיש לך בעיות קשב וריכוז, שרק עכשיו זכו לטיפול תרופתי מספק. צרף מכתב מהנוירולוג/הפסיכיאטר שיגבה את זה... ותכתוב גם כמה שורות קורעות לב על כמה חשובים לך הלימודים... כמה השקעת... וכו'. בהצלחה.

efectהפרפר

New member
החל מגיל 30 יש פטור מפסיכומטרי ובגרות

בקבלה ללימודים. בנוסף, הרמה באריאל עלתה בעשרות מונים ב-15 השנים האחרונות

111Naama

New member
אוקיי, אז תביא מסמכים מהפסיכיאטר

ותסביר את כל הדברים האלה לועדה. אין לי מושג בקשר לאריאל.

למעלה