שלום...

Synthetic mE

New member
שלום...

אתאיזם ודת שתיהן יחד תחת אותה הכותרת.. למרות שיש בזה מן ההיגיון כי אם לא הייתה אחת אז גם לא היתה השניה... אני מניחה למרות שיש מקרים ולא הייתי מקשרת בין השתיים... שמי גיתית ואני לא אתאיסטית. אני גם לא דתיה. אני מנסה להכניס לחיי מושג חדש, כזה שיתן לי מסגרת תקוותית כלשהיא של אמונות ומנהגים בעלי ביסוס לוגי, ועם זאת שתהיה בה מן המאגיה המסתורין והגדולה. משהו בין מדע חדש להגדרה החדשה של אלוהים. אני לא אנסה להסביר עכשיו, כי אני עצמי לא סגורה על כל אלה, וככה להסביר טיעון זה די קשה... אני דוגלת בהשקפה "ברוכים הבאים להשקפות. ניתן לבחון אבל נא להשאיר ידיים וראשים בתוך המכונית" אני משתדלת לקבל מה שאנשים מציגים לפני כדיעה שלהם תוך שמירה על הזכות שלהם להאמין בה, בלי לכנות אותם טיפשים או להחשיב אותם לנחותים ממני. זהו בערך... שיהיה לכם יומטוב...

שלום רב.

יש הרבה מסתורין ומגיה בעולמנו הגשמי. למשל הרגשתם המופלאה של מטפסי-הרים עם הגיעם לפסגה המושלגת, או בהחליפם חוויות סביב המדורה... דוגמת מסתורין מהטבע. ישבתי עם חתולתי הזקנה בתור במרפאה וטרינרית. נכון, היא היתה עצבנית. היה אולם מלא כלבים וחתולים עם בעליהם. בפינה המרוחקת ממני ישבה אישה עם חתול. לפתע פתאום חתולתי הזקנה פשוט נעלמה, ובפינה המרוחקת ממני צצה מאליה פקעת מסתובבת במהירות של שלושה גופים מעורבבים זה בזה של אישה ושני חתולים משתוללים. אחרי שהצלחתי לשלוף משם את חתולתי בעורפה, האישה ואני קיבלנו טיפול רפואי מהשריטות בלי תור.

למעלה