שלום

oded dedo 1

New member
שלום

הייתי רוצה לשאול על מרפאות שמתמחות בריח פה. ידוע לי על שלוש:
של מל רוזנברג
במרכז הרפואי רמב"ם חיפה
בהדסה עין כרם בירושלים האם קיימות עוד מרפאות מהסוג?

ריח פה

אכן מלבד המרפאות המוזכרות קיימת במרפאת שיקום הפה בית-חולים איכילוב, מרפאה מייעצת וטיפולית באחריותו של פרופ. מוסקונה

oded dedo 1

New member
../images/Emo51.gif רבה... עוד כמה שאלות אם אפשר

האם אבני שקדים (טנסלוליטים) יכולים לגרום לריח פה?
איך מנקים את החלק האחורי אחורי של הלשון בלי כמעט להקיא? יש איזו שיטה או מכשיר שעוזרים?
שמעתי שגרגור של מי חמצן בריכוז של 3% יכול לעזור נגד ריח פה, האם זה נכון?

coolmood

New member
ריח פה

אז ככה: 1. טונסילוליטים אמנם מסריחים כאשר מריחים אותם, אולם כאשר הם צמודים לשקדים, הם כמעט לא מפרישים ריח, ולכן אינם נחשבים לגורם מרכזי בריח פה. (קישור לנושא). 2. ניקוי הלשון יכול להיעשות ע"י "מגרד לשון" (Tongue Scraper), אותו ניתן להשיג בבתי המרקחת. (עוד קישור). 3. מי חמצן יכולים לשמש כלי עזר לרופא השיניים כאשר מדובר במחלות חניכיים חריפות, ובהקשר של ריח פה מסיבה זו מי חמצן יכולים לעזור, אולם לשימוש במי חמצן יכולות להיות גם השפעות לוואי נוספות, ולכן אין להשתמש בהם ללא התוויה מפורשת של רופא שיניים שבדק אותך.

oded dedo 1

New member
עוד שאלותיים וזהו...

המון תודות coolmood !!! רק שני דברים אחרונים:
יש מקום ספציפי שאפשר להשיג בו "מגרד לשון" כזה? חיפשתי בכמה מקומות ולא מצאתי... או אולי אם אתה יודע את השם של היצרן?
אם מישהו יכול לעזור לי בשתי מילים שלא הבנתי - gauze, washcloth (מודגשות בטקסט המצורף).

coolmood

New member
מוצרים

1. המוצר קיים בבתי מרקחת, רשתות הפארם וכד'. באתר של רשת בתי המרקחת שור-טבצ'נט אפשר להשיג מנקה לשון בשם "מולסטר", לדוגמה. 2. gause = גזה. washcloth - פיסת בד נקיה.

למעלה