שלום!

K i f

New member
ואני לא יכול לתאר את הבן.. לא זוכר

איך הוא היה נראה...

K i f

New member
שלום!

אני חדש!..., די מתעניין במיסטיקה... ומקווה להשתלב פה.... התחלתי לקרוא את הספר של ג'וזף מרפי - "כוחו של התת מודע"(עד שהחזרתי לספריה) בתקווה להצליח לשלוט במחשבות שלי אבל לא ממש הלך לי... אני מנסה לשכוח מישהי מסויימת שאני יודע שאין לי סיכוי איתה... עכשיו ניסיתי הכל... וכשאני אומר הכל אני מתכוון לזה... מלהתעלם ממנה ועד לנסות להתחיל עם אחרות אבל זה יותר החמיר וגרם לי לרצות אותה יותר... אני פשוט לא מצליח לשכוח אותה... כל רגע פנוי(ואפילו לא פנוי) היא אצלי בראש... ניסיתי הכל! הכל! ושוב הכל! למישהו יש דרך מיסטית לשלוט במחשבות בצורה נורמלית?! נ.ב. יצא לי כבר לחלום עליה כשהיא עם מישהו אחר מהשכבה... בחלום היא הלכה איתו מחובקים ואני הלכתי לפניהם לכיוון תחנת האוטובוס והוא הלך לתחנה שלי והיא נישקה אותו מולי והוא עלה לאוטובוס שלי... ואז ראיתי ידידה נחמדה שלי באוטובוס שמשומה הייתה מחופשת לבן, הורידה ת'מסכה...ואז גיליתי שזו היא... חלום מוזר מאוד... אשמח גם לפיתרון בשבילו

freearth10

New member
אם לא תנסה - לא תדע!

היי K i f , קודם כל הייתי ממליצה מאוד לנסות ולהגיע אליה, כי נסתרות הן דרכי הלב... שנית נסה לראות מה יש בה שאליו אתה כל כך נמשך. רשום 3 תכונות. ומי יודע אם ללכת לפי החלום שלך אולי באמת תמצא אותן גם במישהי אחרת... מאיה

K i f

New member
אמ...

זה לא התכונות שבה... זה הקטע שהיא לא כמו כולם... היא לא "פקצה", "ערסית" או "פריקית" היא פשוט דבר מיוחד! היא שקטה וחמודה וחכמה ועוד ועוד ועוד... אם היה אצלי דיוק הייתי מביא לה 100% שלמות (אצלי אין יותר מ-95%... וזה מה שהיא אצלי... 95%...)

freearth10

New member
וואלה../images/Emo8.gif

חבל שאין לי בת בגילך! 95% שלמות מממ.... זו תכונה שאני לא מכירה אצל רבים!
מממ... אז היא באמת משהו מיוחד, אבל... אולי זו רק המסכה שהיא לובשת? הרי אף אחד לא באמת מושלם. במקום שיש שקט - יש במקום אחר סערה! אולי היא רק מוחבאת עמוק, עמוק בפנים - אבל היא בטח קיימת. ועכשיו חפש את השקט את הנחמדות ואת החכמה גם בך, כי כמו שמישהו כבר כאן אמר היא רק המראה שלך וכל מה שאתה רואה בה - יש גם בך! מאיה

K i f

New member
נו לא הבנת!

המסכה היא בכלל של ילדה אחרת... בחלום כשעליתי לאוטובוס ראיתי בן ואז הוא הוריד ת'מסכה והתברר שזו "רותם"... ידידה נחמדה שלי....

freearth10

New member
ממממ.... את זה באמת לא הבנתי

למרות שבהודעה הזאת בכלל לא התכוונתי לחלום אלא למציאות
אתה יכול לתאר את הבן שראית? ובכלל זה לא מה שכתבת? כתבת שראית ידידה שלך שהורידה את המסיכה וראית אז לפתע את הנסיכה. מאיה

K i f

New member
בעעעע אני מבולבל *--8

לא כתבתי שראיתי לפתע נסיכה! כתבתי ככה: "ואז ראיתי ידידה נחמדה שלי באוטובוס שמשומה הייתה מחופשת לבן, הורידה ת'מסכה...ואז גיליתי שזו היא..." זה מה שכתבתי...

freearth10

New member
טוב, אין בינינו תקשורת זורמת../images/Emo4.gif

אקיצר, נסה לראות מי מהדמויות בחלום הם אתה. אני מניחה שחוץ ממך יש שם בחלום עוד לפחות דמות אחת שמייצגת אותך. מאיה

K i f

New member
לא שידוע לי...

לא זכורה לי עוד דמות שהיא אני חוץ ממני @_@ אני זוכר את רותם(ההיא עם המסכה) את עידית(ה"אהובה" שלי) ואת הילד...(אין לי מושג מי זה) והיו מלא דמויות אורחות בחלום שלי... אנשים שאני לא מכיר ואנשים מהבצפר

../images/Emo20.gifאהלנים מאיה, ברוכה הבאה../images/Emo141.gif

אהבתי את החתימה שלך, לא מבטיחה שלא לאמץ
גילי פרי

היי כיף

אני חושבת שיש שאלה שאתה יכול לשאול את עצמך והיא: מה אתה מרוויח מההתעסקות באהבה שלא תתממש? יש שם רווח בשבילך שגורם לך להמשיך ולהסיק את עצמך, אחרת לא היית ממשיך לעשות זאת. אנחנו בדרך כלל ממשיכים בדפוסים אם אנחנו מרוויחים מהם משהו. לפעמים קשה לזהות את הרווח ועדיין הוא שם. אז מה דעתך? בריאות ואושר! דיטי

K i f

New member
אני אגיד לך מה אני מרוויח מזה...

אני אתעקש ואתעקש עד שאצליח! אם דברים הצליחו לי כי התעקשתי עד הסוף... אין סיבה שזה לא יצליח... רק שבזה מעורבות רגשות... וזה כואב

כיפצ'וק אתה אחלה :)

ומי אמר שאתה לא שולט במחשבות שלך? אתה זה שבוחר להתעקש ולהתעקש, נשמע לי שהחלטת ובחרת- להתעקש. ועכשיו העלת משהו חדש ואחר: הרגשות, וכפי שכתבת זה כואב. כן, זה כואב. השאלה אם אתה מוכן לשלם את מחיר הכאב עם הבחירה הזו, הרי אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, לבחירות שלנו (במקרה הזה הבחירה להתעקש) יש לעיתים קרובות מחיר, השאלה אם אתה מוכן לשלם את מחיר הכאב. בידיעה שאולי ההתעקשות תעבוד ואולי... לא, יש סיכון לקחת, השאלה אם אתה רוצה לקחת אותו, ורק אתה יכול להחליט אם אתה מעוניין בכך או לא. בכל מקרה, מה שכתבת בהודעה האחרונה נשמע הרבה יותר ברור לעצמך ממה שכתבת בהודעה הפותחת :) מה אתה אומר? חיוכים דיטוש

K i f

New member
חחחחחחחחח צודקת...

ההודעה יותר ברורה... אבל עדיין אני מתעקש כי כזה אני! ואני מתכוון ללכת עם זה עד שאצליח! גם אם זה ימשך עד גיל 80... אבל אני רוצה לזרז את זה... זה כואב ומציק

כיף ../images/Emo9.gif

לגבי עניין הזירוז... אני לא זוכרת אם זה שלום חנוך או מתי כספי, אחד משניהם כתב באחד מספרי השירה שלו שלא אומרים נו לצ'יפס שמתבשל על האש

K i f

New member
אמ... עדיף לקרוא לי כיפ או כפיר...

ואמ... למה לא?! אני תמיד הייתי אומר לצ'יפס נו! ^_^

גריני

New member
ניל דונאלד וולש היה אומר לך על זה :

"What your resist - persist" - כלומר הדבר אליו אתה מתנגד - מתחזק (דווקא). ניל דונאלד וולש הוא האיש שכתב את סדרת הספרים "שיחות עם אלוהים" - שהיא עבורי כמעט התנ"ך (!) אז אחרי "כוחו של התת-מודע" - אולי תיקח את "שיחות עם אלוהים 1" - ותראה אם אתה מתחבר אליו. ועצה קצת יותר מעשית - לגבי הנושא שהעלית: הפסק להתנגד למחשבות שלך עליה! זרום איתן! אתה נוכח בעצמך שככל שאתה מתאמץ - אתה חושב עליה ללא הפסק. אז תן לעצמך את החופש הזה, לחשוב, לפנטז, לעשות מה שבא לך במחשבות עליה. אין בזה כל רע! לדעתי, כשתזרום מספיק זמן עם המחשבות בצורה חופשית, ללא מאבק - בתוך פרק זמן (לא ארוך מידי) - אתה פתאום תתפוס את עצמך שעברו כבר שעתיים ולא חשבת עליה.... ואח"כ פתאום תקלוט שהנה חצי יום עבר - מבלי שנזכרת בה...
וכך - בצורה הדרגתית ה"דיבוק" הזה פשוט יעזוב אותך. (אתה מוזמן פשוט לנסות את זה, ואח"כ ספר לי/לנו איך זה הולך). אהבה נכזבת היא דבר כואב, את זה כולנו יודעים. החדשות הטובות הן שכמעט כל בני האדם עברו את ה"חוויה" הזו - ובסופו של דבר - מתבגרים ומתחשלים כתוצאה מהתנסות כזו. אז אם כרגע עצוב וכואב לך - קבל את הרגשות שלך כדבר נורמאלי, שכולנו עוברים, חלק מהחיים... כמו שפרד הורד - שהוא יפהפה - הוא מלווה בקוצים, נכון? כך גם החיים.... מלאי קוצים
החלום שסיפרת נשמע לי יפהפה והייתי מפרשת אותו בצורה הבאה: הידידה שלך שהיתה מחופשת וברגע שהורידה את המסכה הסתבר לך שזו "אהובתך" - זה יכול להגיד כמה דברים: 1. שהכל מסכות בחיים... מתחת למסכות בעצם כולנו אותו הדבר, ואם זה כך, אז החלום כאילו רומז: מה קרה לך דווקא עם X מסויימת זו? מה הקטע שלך איתה? 2. שהדרך אל ליבה של "אהובתך" אולי עוברת דרך ידידות. אולי תוכל ליצור קשר ידידותי - בלתי מחייב איתה, שבשלב מאוחר יותר יתפתח למשהו עמוק יותר (או שלא....
) ועוד מילה על אהבה: רובנו לא כ"כ מודעים לרעיון הבא: אהבה שלנו לאחר אומרת שאנחנו בעצם אוהבים תכונות מסויימות שנמצאות אצלנו - אבל אנחנו רואים אותן אצל האחר! כלומר - האנשים סביבנו משמשים לנו בעצם כמראות - כאשר חלקים מתוכנו משתקפים בתוך המראות הללו. עפ"י הגישה הזו - תכונה שאינני אוהבת באחר - היא תכונה שקיימת אצלי, אני בדר"כ לא כ"כ מודעת לקיומה של תכונה זו, וכמובן שלא מקבלת אותה=לא אוהבת אותה. היפוך הדבר קורה עם אהבה (כפי שכתבתי למעלה). אשמח לדעת אם משהו מכל האמור מדבר אליך, ושתהיה לך שבת נפלאה

למעלה