שלום!

K i f

New member
וואו ../images/Emo12.gif כמה מלל...

אגיד לך משהו... לתת לעצמי חופש ניסיתי... ופשוט לא עזר... גם אם לא חשבתי עליה... באיזשהו שלב היא הייתה קופצת לי לראש וזה מייסר ומעצבן =\ אני יודע מה זו אהבה נכזבת... חוויתי כמה... אבל זו ממש ממש ממש מסובכת
ניסיתי ליצור קשרים עם אחרות ולא הלך.... כאילו... בע... לא הצלחתי לתת לעצמי להתחיל קשר אחר... ............... יום טוב...

גריני מדהימותק../images/Emo25.gif ועוד משו לכיף

אין באמת אבירים על סוסים לבנים, אבירים הם אלה שאנו מכתירים אותם לכאלה, וכאשר אנו מחליטים להוריד להם את הכתר, משהו מופלא קורה: הם הופכים להיות נחמדים כמו כולם.. ואז, הכאב מתפוגג, כך לפחות מנסיוני שלי. קל
לא ממש... בלתי אפשרי
לא
גילי פרי

kung fu

New member
הוא גם כתב את הסוד של שמבאלה

לא? אני קוראת את זה. הספר פשוט לא לידי...אז אני לא בטוחה.

K i f

New member
חחח לא גלית'וש ../images/Emo13.gif

פשוט ראיתי בהודעה של תפוז פורום חדש... אני בקושי במחשב ככה שאין לי זמן להיכנס
גם רק נגמר הטיול השנתי... ויש עוד עבודה... צריך להתרגל למצב לאט לאט

מה זה ה../images/Emo82.gif../images/Emo35.gif רוצה גם../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

גלה לנו מה זה ה
הזה, רוצה עוד חדר לבקר בו בפרדס
גילי פרי

K i f

New member
פורום החלפות

החלפת מפיות ודברי יצירה -_- (אני חובב עיצוב,גרפיקה,אומנות ויצירה...)

גם אני ראיתי את הפורום החדש

והסתקרנתי מאוד, אז החלטתי לבוא ולבקר. בינתיים החברה נעימה והשכנים נחמדים
ולגבי ה"בית" מתי נראה אותך, אתה יודע איפה???? בוא לביקורון של כמה דקות, רק לומר שלום... תבטיח לי שמחר תהיה... שבת שלום!

K i f

New member
ברוכה הבאה?! ../images/Emo46.gif

אני בןןןןןןןןןן!!! כיף זה אחד משמות החיבה שניתנו לי ע"י אנשים מסטולים... חחחח

GirlFromHell

New member
תראה

קודם כל ספר מצויין =) קודם כל תן לעצמך זמן. לוקח לנו זמן להתגבר על רגשותינו לפעמים. תסלח לעצמך על כך ותן לעצמך את הזמן שדרוש לך בשביל להתגבר עליה. עכשיו בקשר ללשלוט במחשבות שלך פשוט כל פעם שאתה מתחיל לחשוב עליה תפסיק! תעבור למשהו אחר תחשוב על מישהו אחר תעסיק את עצמך. ככה לא תחשוב עליה ותתרגל לא לחשוב עליה יותר. בקשר לחלום זה מראה בדיוק כמה זה נראה לך חסר סיכוי הקטע איתה. מראה כמה קשה לך עם זה שהיא לא שלך וזה כבר לא משנה עם מי תהיה זה יכאב לך. בקשר למסיכה נראה לי שזה אומר שלא משנה עם מי אתה נמצא אתה חושב עליה או כל בת אחרת אתה משווה אותה אליה. אבל זאת רק דעתי ואתה יכול לשנות את זה ולהחזיר שליטה לחייך.

K i f

New member
........

אהבתי את מה שאמרת... אבל עדיין... אני לא שולט בדברים! ברגע שאני חושב על משהו אני חושב עליו עד שמשהו חיצוני ממש מסיט אותי לדבר אחר...

K i f

New member
הפיצול שלי! הוא יותר חזק ממני ../images/Emo10.gif

כאילו... יש בתוכי עוד אני שאפילו אני לא מצליח להבין... זה לא אני פנימי כי את האני הפנימי שלי אני מבין... זה יותר אני פנימי בתוך האני הפנימי... זה משהו שתקוע בי! זו מעין תכונה! ותכונות אי אפשר לשנות...(רק גישה)

למעלה