שלום!!

parpare bar

New member
שלום!!

טוף, אז עכשיו תורי. אחרי שראיתי את פלגיה 5 ימים אחרי, ככה ישר בעיניינים אז החלטתי גם. בכל זאת כ"כ הרבה זמן במערה קצת שמש בעיניים תעשה טוב לנשמה לא? אז אני עם חבילת האושר שלנו, קטנה קטנה, עם כל שיגרת העוללים הראשונית. אושר מוחלט בשילוב עיניים טרוטות. ולהן מקבץ שאלות קל עבורכן, המנוסות יותר והמנוסות פחות.. גברת פומפיה שלנו חוגגת 3 שבועות
ועדיין בהנקה הציצי כואב עד שהגב' מתחברת (אז הכאב הופך לסביל) היתכן? מתי הכאב הזה חולף? וגם כשהיא לא יונקת אני מרגישה צריבות בפטמות..אני אינטימית מידי אתכן?
(ולא אין קרעים פריחה שיפשוף או אחר על הפטמות ואני מורחת משחה..) ושאלת השאלות: אני מחפפת אותן מיד כשהן עולות, אבל לא אחת הצליחה 'מחשבת חשש' לעלות לירכתי הראש בשאלה של 'הזאטוטה רואה אותך?' 'היא שומעת טוב?' 'היא בסדר בכלל??' עכשיו, ברור לי שהכל בסדר ו 'זה גילי המאוחר או גילה המוקדם' אבל אם כן, למה המחשבות הסוררות האלה? אני נורמאלית? ושאלה אחרונה: תקבלו אותי? (גם אם אני לא נורמאלית..)

טאניוש

New member
יש לי תשובה לשאלה אחרונה ../images/Emo11.gif

כן! נקבל ועוד איך! את בחברה טובה ומתאימה, כולנו כאן לא נורמאליות
. החרדות זה חלק מהעיניין, תמיד אפשר למצוא סיבה לדאוג...

ariane

New member
בטח../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

נקבל אותך גם אם את לא נורמלית אבל בינתיים נראה לי שאת לגמרי נורמאלית. ומה שלום הסוכר שלך? הכל מאוזן או שכבר לא מעניין אותך?? ברוכה הבאה לכאן, חיכיתי לך. נשיקות

פלגיה

New member
אני קיבלתי הזמנה רשמית מהמנהלת ../images/Emo8.gif

ואני תמיד מאלה שקודם מדברים ואחר כך חושבים... לגבי ההנקה - סביר מאוד שיש כאב בשבועות הראשונים (אמא שלי הגדירה את זה שמרגישים כאילו השד מלא שברי זכוכית. התיאור מתאים להרגשה שלי) לא זוכרת מתי זה עבר לי בפעמים הקודמות, אבל נראה לי ששלושה שבועות זה נורמלי בהחלט. (אם יש לך עוד שאלות יש פורום הנקה שעוזר מאוד) אה, כן
ברוכות הבאות

בנצ100

New member
אהלן!

אהבתי את התשובה: בטח שאת מתקבלת. כאן כולנו לא נורמליות...
בקיצור, לגבי ההנקה: אני גיליתי, יום אחד, אחרי 6 שבועות, שבעצם כבר לא כואב, וממש בסדר. אבל עד אז - הניגוב במגבת היה מציק, החולצה הציקה, את החזיה שמתי בעדינות רבה, ואם החצי היה מתקרב הייתי רושפת לעברו... וגם ההתחברות לא הייתה קלה, במיוחד כשהתעקשתי שהיא תהיה נכונה, וניתקתי אותו אם לא. לפעמים לקח לנו כמה דקות להתחבר, וזה בהחלט לא נעים. אבל זה הולך ומשתפר. היום אנחנו עושים את זה כל כך בקלות, שאי אפשר להאמין שזה היה כל כך מסובך בהתחלה... משחה זה רעיון מצוין, איזה? אני יודעת שהכי מומלצת זו פיורלאן שנמכרת בשילב ולא צריך לשטוף אותה לפני ההנקה. ולגבי שאלות הנורמאליות - אני הולכת לטיפת חלב, בודקים אותה שם, ביקרנו גם אצל רופאת הילדים, וזה אמור לכסות את השאלות האלו. אולי אני רגועה יחסית (אדישה? מופרעת?) אבל אני חושבת שאם עשיתי את זה - אז הכל בסדר עד שיגידו לי אחרת. טפו טפו טפו חמסה חמסה כמובן...

ברוכה הבאה../images/Emo70.gif

אני חייבת לרוץ, אז אענה בפירוט אחר כך, אבל הכל הכל נשמע תקי, במיוחד החרדות שלך.

הי

לגבי ההנקה תחושת הצריבה שאת מתארת יכולה להתאים לפטריה. כדאי לבדוק האם יש בשד אזורים סביב הפטמה בצבע ורוד מבריק ולבדוק את הפה והישבן של התינוקת. תעדכני אותנו. בהצלחה.

רוניה2

New member
ברוכה הבאה

מצטערת שלא יכולה לעזור לגבי ההנקה, כי לא הנקתי. אבל אשמח לברך אותם ובטח לשיתוף באמהות הלא נורמאליות..

קטיה 007

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo20.gif

אף פעם לא מאוחר לומר איך מתקדם עם ההנקה? קטיה

למעלה