שלום

hadasimi

New member
שלום

הפורום לא היה פעיל בימים האחרונים.. אולי שכל אחד ליכתוב מתי הפעם האחרונה שהריקי עזר לו למשל, אני היום נעקצתי מחיה לא מזוהה בים וזה שרף והתנפח מאוד , עשיתי ריקי, והנפיחות והכאב נעלמו עכשיו אתם ערב נעים..

Anabel74

New member
לי כאבה הבטן

נראה לי שאכלתי יותר מידיי
והרייקי שעשיתי הרגיע אותה קצת... אגב איך הלך לך התרגול של העקרון השני השבוע?

ofirush 14

New member
יש לי בעיה של שינה,

אני עושה רייקי ואז אני מצליחה להירדם יחסית מהר. ואני אומרת יחסית כי זה הולך ככה: לפעמים בלי רייקי אני נרדמת אחרי שעתיים, ולפעמים עם רייקי ישר אחרי שעה. זה מצב מאוד טוב יחסית אליי =)

280388

New member
זה היה היום, לפני שעה בערך....

הקדמה: אני יודע שאני אדם מוזר.... יש איזו ילדה אחת, חניכה שלי לשעבר (היא עולה לכיתה ח'), ואני דיי נדלקתי עליה. אני יודע שזה ישמע מאד מוזר. אז השגתי את הטלפון שלה... דרך דפי זהב.... והיום אגרתי אומץ והתקשרתי. שתבינו עד כמה אני מוזר, לפני שהתקשרתי אליה קראתי בקלפים שזה לא יעבוד, ולא התייחסתי לזה, חוץ מזה כשהיא ענתה משהו בפנים אמר לי לנתק, לא ניתקתי.... אז אמרתי לה הכל בפנים, כלומר זה שאני מחבב אותה ושאני רוצה להיפגש.... היא צעקה בשפורפרת מה (בדרך כלל יש לה קול שקט, והפעם זה נשמע כאילו שמתי את הטלפון על ספיקר...)....ואז היא ניתקה, לפני שהספקתי להסביר את עצמי... אז הייתי מאד מאד כועס ועצבני ועדיין בא לי לתת לה זקירה של החומר הזה שמוחק את הזיכרון לתווך הקצר... אבל נזכרתי בעיקרון השני של רייקי ונרגעתי... בערך, אבל עדיין אני חושב שזה לטובה.... יכול היה להיות יותר גרוע... לפחות עדיין לא שמעתי דפיקות של המשטרה בדלת....

Anabel74

New member
קודם כל

אתה לא מוזר בכלל בכלל! כל מה שעשית היה טבעי למדי אולי למעט הקלפים..ומהבחינה הזו כולנו קצת מוזרים יחסית לסביבה . עצונת קטנה לגבי הקלפים - אל תתמכר ואל תיקח את זה כאמת אבסולוטית וטוב מאוד שניסית בכל זאת. יכולות להיות מליון סיבות למה היא הגיבה כפי שהגיבה (ואם כבר היתי אומרת שהתגובה שלה היתה מוזרה למדיי אולי אפילו ילדותית אבל לך תדע באיזה סיטואציה מצאת אותה בדיוק באותו הרגע) וצריך המון אומץ להתקשר ככה ולהיות גלוי לגמרי. בהחלט כל הכבוד לך! אני גם שמחה שהצלחת להרגע ותרגלת מצויין את העקרון ! לא עשית שום דבר רע,וספר לנו איך זה התפתח משם....

ofirush 14

New member
כן, אני חושבת שלימור צודקת,

אני גם חושבת שהיא הגיבה ככה כי אתה הרבה יותר גדול ממנה, ומילא אם הייתם שניכם מעל גיל עשרים או משהו, אבל היא בסך הכל עולה לכיתה ח', הגיוני שהיא תגיב ככה. בכל מקרה, זה לא משנה. יש הרבה דגים בים, ואני בטחוחה שתמצא לך אחת. וחזרה לעקרונות- עשיתי היום בבוקר ולא התעצבנתי אפילו פעם אחת, שזה כל הכבוד לי, כי אני טיפוס עצבני =)

Anabel74

New member
מעולה שאת מתרגלת ככה!

עכשיו , השבוע, ניתן להוסיף את התרגול של העקרון השלישי (ראי שרשור נפרד)

למעלה