שלום

• פותח הנושא miha
  • פורסם בתאריך

miha

New member
שלום

שמי מיכה וכרגע אני נמצא בארה'ב, ני ג'רסי יותר נכון. הגעתי לכאן לאחר שחייתי בסן דיאגו כשנה וחצי. אני עם אישורי עבודה וגרין כארד. עכשיו הבעייה.... עזבתי את סן דיאגו בגלל שאני רוצה להתפתח, להתקדם. מכרתי תכשיטים מהארץ ומאיטליה אבל... מכרתי בשביל מישהו אחר. הבעייה היא שרק הגעתי לכאן, אישתי נשארה בריצ'מונד וורג'יניה. ושם אין כל כך מה לעשות. ועוד בעייה אני לא יודע ולא מצליח לחשוב מה אני רוצה לעשות.. לאן אני רוצה להגיע. הייתי מאוד רוצה לעבור לריצ'מונד כדי להיות עם אישתי אבל אני חייב עבודה אני חייב משהו..... הייתי מוכן לקבל קצת עצות. תודה.

Benkok

New member
אהלן מיכה...

לא בדיוק הבנתי למה ליבך המזרח ואתה בסוף מערב (לא סגור על זה שאלה באמת הכיוונים, יותר ברמה המטאפורית...) אין עבודה בריצ'מונד וורג'יניה? מה עשית שם? תכשיטים אתה אומר? למה שלא תמשיך עם זה? אם בנית לעצמך חוג לקוחות שמכיר אותך וסומך עליך למה שלא תפנה אליהם באופן פרטי? אם יש לך אישורי עבודה וג.ק אז המצב שלך כבר יותר טוב. פתח עיתון וחפש עבודה...אני לא יודע מה אתה מסוגל לתת, אז את זה תצטרך לבדוק בעצמך... ועוד שאלה קטנה, אל תיעלב...אם לך אין מושג מה אתה רוצה מהחיים שלך, איך אתה מצפה שלנו יהיה??? בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

למעלה