שלום!

• פותח הנושא m121
  • פורסם בתאריך

m121

New member
שלום!

מזל טוב על הפורום החדש! מה זה מנייר? אני סובלת מסחרחורות כבר כמה שנים.....טופלתי בכדורים שלא עזרו אז הפסקתי לקחת אותם והסחרחורת נמשכות..... בסחרחורות אני מרגישה שהחדר זז או אני מרגישה חוסר יציבות וכאילו אני הולכת ליפול..... יש לי סחרחורות אפילו כאשר אני יושבת. (זה מפחיד!) אני אמשיך להתעדכן בפורום אולי יש למישהו עצות או טיפים...... בהצלחה!

rod4

New member
גם אני..יש לי בדיוק אותם הסימפטומים

לפני 15 יום בלבד יש לי את התופעה הנ"ל אפילו שאני יושב, אבל זה קורה לי בערך כ-30% מהיום ולפעמים פחות, לא יודע למי לפנות, יש לי תור לנוירולוג בגלל שאני חולה סכרת ,לבדיקה שיגרתית . אשמח מאוד לשמוע על ה"מתנה" הזאת שנפלה עלי מהשמיים.ובכלל כל עזרה.

zs1957

New member
תגובה ל- rod4

תעשה בדיקה נוירולוגית וגם בדיקה BERA ו- EEG דרך רופא אף אוזן גרון כשיהיו לך תוצאות נדבר. באם יש שאלות נוספות אשמח לענות.

DarlingAdam

New member
לפני כמה שנים

היה לי קיץ גרוע במיוחד שבו לא יכולתי אפילו לשכב במיטה. הכנתי לי "קן" של מזרון ושמיכות על הרצפה ושם רבצתי בערך שבועיים. שזה לא עוזר, אבל נו, חולקים חוויות.

zs1957

New member
יופי של חוויה

כאשר היו לי התקפים של וורטיגו אני עשיתי תכשיטים להפיג את הכאב.כמו כן עשיתי מדיטציה ,האזנתי למוסיקה ,ועשיתי דמיון מודרך. כל זה עוזר להפיג את הכאבים ולו במעט. מאד מומלץ לדברעם חבר/ה על הכאב, הסחרחורת, הרעש באוזניים. אוזן קשבת היא תמיד טובה ומשחררת לחץ, שהוא טריגר להתקפים במקרים קיצוניים.

zs1957

New member
תגובה ל- m121

האם הסחרחורת מלווה בבחילות כאב באוזן, אובדן שיווי משקל, נדודי שינה. אם אכן כך הגעת למקום הנכון. לא להתייאש יש פיתרון,ניתן לשים קץ לסבל שלך.אשמח לשמוע את תשובתייך לשאלותי ובהתאם לכך אעזור לך. zs1957

zs1957

New member
שלום 121

תודה על הברכות. לעשו בדיקות ולראות ממה נובעת הסחרחורת ואי יציבות. האם זה בגלל שיווי משקל באוזן התיכונה ,או בגלל שיווי משקל בעמוד השדרה. מנייר זה שילוב של טיניטוס (רעש וצלצול באוזן) +סחרחורת ,ירידה בשמיעה ותחושה של אטימות באזניים. יש טיפול רפואי למנייר במידה ואת מעונינת אפנה אותך לטיפול.

למעלה