שלום..:)

שלום..:)

אני מניחה שהשאלה הזו עלתה כבר כמה פעמים, אבל הסתכלתי בטאגליינס, הלכתי עמוד אחורה, ונכנסתי לאתר של משרד החינוך- ועדיין לא מצאתי תשובה.. אז אני מרשה לעצמי,ברשותכם, לשאול:] אני תלמידה בכיתה י', כרגע ב4 יח"ל במתמטיקה. לא ממש הולך לי(בלשון המעטה) עם החומר, אבל אני מאמינה שעם מורה פרטי והתאמצות אני מתאימה ל4 ואסיים אפילו בציון יפה. הבעיה היא-הבנתיים. לא היה לי מורה פרטי מסיבות די טכניות, ו.. כמו שאמרתי, אני די כישלון כרגע. המורה רוצה להוריד אותי ל3 יח"ל, אבל אני רוצה להשאר ב4, כי עכשיו אני באמת מתחילה לעבור ברצינות על החומר. באתר של משרד החינוך רשום "זכות התלמידים לבחור במספר יח"ל למבחני הבגרות אליהן ייגשו (ובתנאי שאושרו מתחילה ע"י המועצה הפדגוגית), בהתקיים התנאים הקבועים בתקנות זכויות התלמיד." השאלה היא-אושרו מתחילה ע"י המועצה הפדגוגית? מי זאת המועצה הזאת? היא אישרה לי? מה בעצם אומר החוק, באיזה סיבות יש למורה את האפשרות להוריד אותי?? תודה מראש:)

זהבה נ

New member
מציעה לך לשאול גם בזכויות תלמידים

זהו אתר שאמור לסייע לך אופרטיבית בסוגיה. מועצה פדגוגוית היא מועצה בית ספרית והיא זו שהחליטה בעבר כפי שכתבת שאתה מתאים ל4 יח"ל אם אתה כאמור נמצא בהם ולהוריד אותך ל3 יח"ל זה בטח בשל התוצאות בשטח. בהצלחה אתר זכויות תלמידים נמצא באחד הקישורים או הכנס לחיפוש למעלה.

המועצה אישרה-אתה ב4 יח"ל

להוריד אותך- רק בהסכמתך ובהסכמת הוריך,זה החוק. עמוד על זכותך.

ההחלטה הסופית..

דיברתי עם הרכז של השכבה והמורה הורידה אותי על דעת עצמה בלי שום ייעוץ איתו. הרכז כעס עליה ואמר לי שעד סוף השנה אני ב4 יח"ל, לגבי שנה הבאה-יכול להיות שיהיה מבחן שיתן לי להשאר ב4 יח"ל בחופש, אבל ככל הנראה כרגע אין. היה עוד מבחן שהציון שלי לא היה בו חריג, לכן כנראה אשאר ב4.. ובקצרה-פשוט מורה מטומטמת. תודה רבה:)

למעלה