שלום...

נקיטה...

New member
שלום...

אמממממממ... שלום. אני אם חד הורית טריה... כמעט 4 חודשים... אמא לבן ולבת... אה... קוראת אתכם פה... עוברת על כך הודעה... יושבת מרותקת... וכשהגעתי להודעה ההיא של ההוא שכתב שוב ושוב... "אני אבא... אני אבא... אני אבא..."... הזלתי דמעה. מוצאת את עצמי ... כאן בין השורות שלכם... אממממממ... אז... הנה אני, בניכם. מבולבלת קצת אה... (מרגישים)... בדיוק לפני ארבעה חודשים התפוצצה הבועה... ההיא, של האהבה... והמציאות ... כן זו שאני בתוכה עכשיו... היא... נקיטה

../images/Emo140.gif זה בסדר

להיות מבולבלת. גם אני לאחר עשרים שנות....... , עדיין מבולבלת. אני מקווה שהבועה לא הייתה באמת בועה , אלא אמיתית במקורה (האהבה) ואכן , נותרו לך ממנה שתי מתנות יקרות. והפיצוץ הוא מכוח סיבות ונסיבות שהחיים מגישים לנו , לא תמיד בכלי פורצלן ומגשי כסף , אז אין ברירה אלא לקבל החלטות קשות לביצוע , אבל נכונות להמשך דרך חיים שפויה. ולטובת כל הצדדים הנוגעים בדבר. אכן , גם אני מוצאת את המקום שלנו מרגש. מקווה שיהיה לך מספיק נעים להישאר , לחלוק , לקחת ולתת. ברוכה הבאה
.

../images/Emo32.gif והודעה ל - milanat

ההודעה שלך נמחקה והועברה ללוחות הפורום (ללא מספר הטלפון). אני מצטערת , אבל הפורום לא נועד לפרסום ולצורך זה קיימים הלוחות שלנו. כמו כן , מומלץ מאוד שלא לצרף מספרי טלפון אלא מייל בלבד והסיבות ברורות. בהצלחה.

למעלה