שלומות משלומי לרגלי החיזבאללה

שלומות משלומי לרגלי החיזבאללה

ואני אצל חברים במקום הכי יפה בשכונת שלומית בשלומי שעתיים וחצי נסיעה דרך כביש 90 בביקעה לעפולה ומשם לשלומי נהנת מאויר נפלא נוף מקסים. אוהבת... המאחייע מי איכפת שהחזבאללה יושב למעלה?..... אני שנוסעת בשטחים לא מפחדת מאף אחד

אורניהו

New member
ב חג שמח באשר את..עלי לפארק אדמית

החדש בדרך העליונה לצד הגדר..הנוף מהמם. אבל אם את בשלומית אז עלי למוזיאון הקטן של חניתה.. או ליער גורן והמונפור.. חזרתי הרגע מהעמק..מיליון מכוניות בצמתים ובדרכים..אלונים,נהלל,,ודרך הכפרים הבדואיים הביתה..וכעת לצ'יפס ולשניצלים

maxima

New member
איב.... מקום יפה שלומי

מאחלת לך חג שמח ובילוי ניפלא

שמחה שנהנת שם

כמו שאמרתי לך אתמול אחלה של מקום. זה עושה לי געגועים למקומות האלה שם בצפון.

LEONA

New member
איב...תזכרי...../images/Emo13.gif

לא לאכול!!!
וגם אני שמחה איתך שיש לך נוף נפלא ואויר צלול...שם על יד המחשב בשלומי! סתאאאאאאאאאם...
תעשי חיים!

ביקרתי גם במונפור וטיילתי איזה נוף

הכל ירוק לא כמו ערבות הביקעה היבשות והצהובות, נפלא לשנות נוף וצבעים... אני כבר בחזרה בביתי עם הגג האדום שצופה לנוף בראשית של מרחבים וממול הרי מואב בצבעם הורוד והכחול משהו. ואני במורדות קצה נחלת אפריים פרוסה לה בשקט ושלווה הביקעה היפהיפיה. מחר שוב עולה לתל אביב ומשם לביקור בירושליים ומשם חזרה לתל אביב וחזרה בשבת לביקעה.... יש פה עוד משהו שיכול להתחרות איתי בקילומטרז'?....
לכוחותינו התומכים והתומכות...עבר עוד יום של המנעות. לא אוכלת את מה שאסור לי ויהי מה!!!!!!!!!! יש לי קוצים בתחת לא יושבת במקום אחד יותר מיום....חהחהחהח אתם חושבים שאמצא לי משהו שאוהב לטייל לנסוע הרבה?... אני חושבת שלא בכל אופן לא בקצב שלי....

משהו השתבש אצלי בתיבת המסרים

לא מצליחה לשלוח מסרים. לכן מבקשת לשלוח לי מסר הפרטי היכן המפגש הקרוב.

יופי של טיול עשית איב...מהקצה

הצופני ועד השומרון. ואילו אני נסעתי לי אתמול לנגב עם מרחבי הירוק המתחילים להתחלף לצהוב, וחזרתי היום. הכבישים מלאים במכוניות. תגידו לי, יש בארץ גם שומרי שבת???

למעלה