שלם?

• פותח הנושא doc86
  • פורסם בתאריך

KallaGLP

New member
אתה זה שחוזר על אותם דברים.

ברור שאם אתה כותב שוב ושוב את אותם דברים שבעיניי הם לא נכונים, אז שוב ושוב אצטרך לחזור על הדברים שבעיניי הם כן נכונים. אם אתה רוצה שזה ייפסק - פשוט תפסיק. לי לא אכפת.

doc86

New member
ביי

"שבעיניי הם לא נכונים"-עם הם לא נכונים העניך זה לא הופך את זה לטעות.. עם את לא יכול להסביר לי למה זה טעות אבל את יכולה להמשיך לחזור על זה אין טעם להמשיך

KallaGLP

New member
כל מה שהיה לי להסביר כבר הסברתי.

גם זה שמשהו נכון בעיניך לא אומר שזו לא טעות. אתה תישאר בדעתך ואני בדעתי. לי אין שום בעיה עם זה, אתה זה שלא מוכן לקבל זאת.
ביי ביי

doc86

New member
את מתעקשת שוב לכלום יש זה בסדר בפעם ה10 בשעה האחרונה

הוא לא נולד עם זה "כל שוני ממבנה גופני תקין"-כול שינוי הנה השינוי הוא נוצר בעיקבות שינוי להבדיל משער שניים וכו.. שזה התפתחות

KallaGLP

New member
לא אני מחליטה, הטבע מחליט.

הטבע החליט שלכל אדם נורמלי יהיה טבור.

doc86

New member
שוב את מחליטה

עם כולם יעשו ברית מילה זה נורמלי?

KallaGLP

New member
מה הקשר לברית מילה?

ברית מילה לא נוצרת מעצמה, מישהו דואג לחתוך את העורלה, היא לא נושרת לבד. נשירת העורלה אינה חלק מתהליך ההתפתחות הטבעי. אם לא נוגעים בה היא לא נושרת.

doc86

New member
הקשר הוא

שאת רגילה לרואות חלק בגוף שמת ויוצר סימן את לא מוכנה לקבל את זה שהוא לא נולד כך

KallaGLP

New member
זה קורה לכולם, בכל העולם, גם בלי שום התערבות.

זה מה שקובע, ולא אם רגילים לראות או לא. אם מישהו נולד בלי יד, בשלב כלשהו אתרגל לכך שאין לו יד, זה עדיין לא ישנה את העובדה שמדובר במום.

KallaGLP

New member
זה לא משנה.

הטבור אמור להיווצר לאחר נפילת חבל הטבור בתהליך תקין, אצל כולם. נשים גם לא נולדות עם שדיים, הם גדולים מאוחר יותר, וזה תקין. אילו היו נולדות עם שדיים, זה לא היה תקין.
אגב, בתהליך המחזור החודשי של האישה נוצר פצע, שהיא לא נולדה איתו, והוא מדמם, אבל בגלל שזה קורה לכל הנשים זה לא מום, אלא תהליך תקין בגוף.
פשוט אין קשר לשאלה האם אם נולד עם זה או לא, מה שחשוב זה אם זה תקין ונורמלי שזה קורה.

doc86

New member
אמרתי לך לענות

תעני לי על זה הוא נולד עם הטבור?
וזה ולא משנה עם נוצר כמה פעם אני צריך לחזור על זה

KallaGLP

New member
אמרת לי לענות? סליחה? ממתי אתה מחלק פקודות?

אם התשובות שלי לא מספקות אותך, אל תשאל אותי שאלות.

doc86

New member
אני לא שואל אותך אני לא רוצה בכלל לדון איתך כי

את ממציאה דברים ולא עונה בכלל לדברים שקשרוים

למעלה