"של מי השורה הזאת" מספר 56ב

"של מי השורה הזאת" מספר 56ב

******************************************* *** אין לשלוח פתרונות לפורום לפני 19:30 *** אפשר לפני 19:30 במסר אישי בלבד! ******************************************* בוקר טוב. הנה לכם החידה היומית: המובאה: "And no one cares how late it gets" תשובה חלקית צריכה להכיל: א. שם הריקוד ב. שם השיר תשובה מלאה צריכה להכיל: א. שם הריקוד - שם היוצר - שנת חיבור הריקוד ב. שם השיר - מחבר המילים - מחבר הלחן ג. המילים של השיר (אין לצרף מילים אם לא מציינים בצמוד את שם מחבר המילים) * זמן פתרון החידה - לא לפני 19:30 הערב * אפשרי במסר אישי בהצלחה דני

הפתרון במסר של הורה מיכל

הריקוד: טנגו מניטה - זוגות - מנינג ונינה סמית - 1986 השיר: Hernando´s Hideaway מילים: Adler-Ross I know a dark secluded place A place where no one knows your face A glass of wine a fast embrace It´s called...Hernando´s Hideaway...OL All you see are silhouettes And all you hear are castanets And no one cares how late it gets Not at Hernando´s Hideaway...OLÉ At the Golden Fingerbowl or any place you go You can meet your Uncle Max and everyone you know But if you go to the spot that I am thinking of You will be free...to gaze at me And talk of love Just knock three times and whisper low That you and I were sent by Joe Then strike a match and you will know That you´re in Hernando´s Hideaway...OLÉ !ooohh yeah ...move over here a little close ...mmmmm !HEY Oh just knock three times and whisper low That you and I were sent by Joe Then strike a match and you will know .That you´re in Hernando´s Hideaway

תודה להורה מיכל על הפתרון היפה

אכן מדובר ב"Hernando's hideaway". אני רואה שאת היחידה שמצליחה לפתור את החידות המוזרות שלי...

אני חייבת להודות שהשתפרת

מאז החידות הראשונות, אך החידות עדיין קשות (חוץ מהקלות...
) מחכה לחידות הבאות, מיכל.

"טנגו מניטה"

על הריקוד הזה אני יכולה להגיד רק - "ווואאאאווווו". אחד הריקודים האהובים עלי ביותר. לצערי רקדנו אותו לצלילים/נעימה בלבד ללא מילות השיר ולכן לא זיהיתי. דני יקירי - תודה שגרמת להיזכר בכמה רגעים נפלאים מהתקופה ההיא. אחחחחח, איזה ימים יפים. הייתי עוד יותר שמחה אם היה לי את השיר עצמו
.

הי דני.

תודה על השקעתך. הייתי מבקש, אם אפשר, לחוד את החידות על ריקודי-עם ישראליים. ברוב המקומות כמעט ולא רוקדים ריקודי עמים (אם בכלל). רוב המשתתפים לא בקיאים בהם. יש לנו כל כך הרבה מה ללמוד ולהזכר במה שקשור לזמר העברי והייתי מעדיף שפינה זו תנוצל בכיוון זה. בתודה.

ועל זה נאמר........

בוא שיר עברי אל תהייה ביישן. מילים ולחן : קובי לוריא / ביצוע יפה ירקוני. בוא שיר עברי, מן הגיא, מן העמק והבא איתך את טעם הניגון הישן. בדרום פורח רגב בצפון נמס השלג חזור שיר עברי, אל תהיה ביישן. דני - אני סבור שירון צודק. א. מרחב הריקודים של השירה העברית רחב כים. ב. הרעיון המרכזי (שלי) לחידה היומית היה, לשלב הכרות ואהבה לזמר העברי. דבל'ה.

לצורך העניין

יש ריקודים שהם לא "זמר עברי" ועדיין ריקודי עם ישראליים. האם תפסול את "בת תימן" וכדומה?

איני פוסל דבר!

אני בעד שהחידות תהיינה על שירים בעברית או על כאלה שיש להם לחנים עם שורשים של המסורת היהודית גם אם נכתבו בשפה של ארץ המוצא. אני גם חושב שהבנת את כוונתי זו.

למעלה