שמחה רבה שמחה רבה סופ"ש הגיע מוג'לו בא!

• פותח הנושא EM92
  • פורסם בתאריך

EM92

New member
שמחה רבה שמחה רבה סופ"ש הגיע מוג'לו בא!

איזו התרגשות!

דוקאטי יקחו 1-2 ?

נדמה לי שהרוכב הכי לחוץ לקראת סופ"ש זה קפירוסי, אם הוא לא יספק את הסחורה הוא בבעיה.

EM92

New member
המממ אני מפחד בכלל לשאר מה יהיה ביום ראשון...

לדעתי לוריס כבר מתכנן את הפרישה שלו... מה הוא עוד צריך? יש לו את אינגריד שלו, תינוק חדש בבית...וחשבון בנק מפוצץ בכסף... בסוף העונה לוריס יפרוש... מה אתם אומרים ב2008 סטונר ירכב יחד עם בייליס? (אוי כמה טוב זה נשמע...)

hbilan

New member
אכן נשמע טוב

רק להזכירך שבייליס זקן מקפירוסי באיזה 5 שנים +-

EM92

New member
והוא הוכיח לכולם בוולנסיה...

שגם בגיל המופלג שלו אפשר לתת בראש לכל הפרחחים בMOTOGP... והוכיח שאפשר לנצח עם ארבע אצבעות... וחוץ מזה אוסטרלים פורשים רק כאשר משקל הפלטינות בגוף עובר את משקל האופנוע...

המשתגר

New member
קודם כל תשנה חתימה... ../images/Emo3.gif

פשוט קשה להקשיב למשהו שאוהד את היידן במוצהר. מילא תצניע את זה, אבל ככה? באופן גלוי לזעוק לשמיים שאתה אוהד של המדורג 11 באליפות העולם. הזהרתי לפני תחילת העונה - ספורטאי שגונב אליפות בדרך כלל "יהנה" מעונה מזעזעת בתקופת הכהונה שלו.

R750-Girl

New member
הוא לא גנב שום דבר

אבל הוא בטח לא הרוכב הטוב בעולם.... הרבה הרבה הרבה (יותר מדי) מזל.

Neotrix

New member
כשצריך אותו הוא במקום אחר.....

...... ובדיוק כשלא צריך אותו הוא מופיע
לא כולכך שונה מארצנו שלנו ... הגשם מחליט שהוא מגיע גם ביום שישי וגם ביום שבת בצהריים למוג'לו, טוב אז ביבש פדרוסה פיצץ בהקפות קצת מעל כולם אבל רוסי היה שני בשני המקרים (
חשוב מאוד) אבל למה דווקא במיקצה הדרוג ירד גשםםםםםםםםםם , ואיך סטונר עשה זמן של שניה שלמה יותר מהיר מוורמולן (לפחות רוסי שלישי), אני נוטה לחשוב ומקווה שזה היה התזמון של ההקפה - לזמן של מסלול כמעט אידיאלי מבחינת חוסר רטיבות וקו מירוץ כמעט יבש באזורים מסויימים על המסלול , אולי זו הסיבה שהוא הצליח להכניס הקפה מהירה כזו, יכול להיות שלאחר מכן החל לטפטף בשנית , אני רק מקווה שלא יהיה רטוב גם מחר בזמן הזה בהצלחה לכולם
ושמישהו ייתן כבר FIGHT חוץ מסטונר

שיחקו הנערים לפנינו (ועוד איך שיחקו!!)ספויילר

הקטור פאובל זכה ב-125 בקרב אדיר שהסתיים רק בישורת האחרונה. כמו תמיד בקטגוריה הזו כל רגע יש מוביל אחר ועד הסיום לא ניתן להמר על זהות הזוכה, סרג'יו גדאה וסימונה קורסי נלחמו על הבכורה ומשום מקום הופיע פאובל וזכה במירוץ אותו פתח בפול פוזישן. 1. Faubel (Aprilia) 2. Gadea (Aprilia) +0.020secs 3. Corsi (Aprilia) +0.066secs 4. Talmacsi (Aprilia) +0.134secs 5. Koyama (KTM) +1.662secs 6. Pasini (Aprilia) +1.691secs 7. Cortese (Aprilia) +1.813secs 8. Smith (Honda) +2.959secs 9. Espargaro (Aprilia) +17.495secs 10. Zanetti (Aprilia) +18.277secs חורחה לורנזו אמנם זינק מהמקום ה-20 אך מהר מאוד התמקם בחמישיה הראשונה ביחד עם דוביציוזו,באוטיסטה ,די-אנג'ליס וברברה. לקראת הסוף נוצר ראש חץ משולש ובו לורנזו הוביל לפני באוטיסטה ודי-אנג'ליס אך נסיון עקיפה מוצלח של באוטיסטה הוביל לנגיעה באפריליה של לורנזו והאחרון נפל.. הוא מיהר לחזור למסלול לא לפני שסינן כמה ברכות בשפת האם שלו כלפי באוטיסטה.. לבסוף באוטיסטה סיים לפני די-אנג'ליס ממש על קו הסיום וזכה בניצחון הבכורה שלו..גם ברברה חטף את המקום על הפודיום על חשבונו של דוביציוזו המאוכזב. 1. Bautista (Aprilia) 2. de Angelis (Aprilia) +0.087secs 3. Barbera (Aprilia) +7.665secs 4. Dovizioso (Honda) +7.751secs 5. Luthi (Aprilia) +27.267secs 6. S. Aoyama (Honda) +27.522secs 7. Simon (Honda) +27.774secs 8. Lorenzo (Aprilia) +32.238secs 9. Simoncelli (Gilera) +51.455secs 10. West (Aprilia) +1min 4.308secs

14 הקפות לסיום יש לנו קרב אדיר !!

רוסי מוביל לפני פדרוסה,סטונר,הופקינס,בארוס?!, מלאנדרי....

הבוס חזר לחייך../images/Emo106.gif

רוסי זינק לא טוב ונפל למקום 6 ,סטונר וקפירוסי נטלו את ההובלה ונדמה היה שהם מגשימים את התחזיות ובורחים קדימה..מלאנדרי עוד נתן פייט בשלב הזה אך מהר מאוד דעך..דני פדרוסה הופיע פתאום אאוט אוף דא בלו ולחץ אותם,תוך זמן קצר הצטרף אליו רוסי ושניהם השאירו את צמד הדוקאטי מאחור. אלכס בארוס נתן הופעה מצויינת וסיים על הפודיום לפני סטונר..קבוצת דאנטין מקדימה את קבוצת דוקאטי הגאה.. כמה מכונאים של דוקאטי ימצאו הלילה ראש של סוס במיטה.. רוסי צמצם את הפער מסטונר ל-9 נק' בלבד והתענג על הפודים לפני רבבות מעריציו שנתנו תצוגת עידוד מרשימה. 1. Valentino Rossi ITA Fiat Yamaha Team (M) 42min 42.385 secs 2. Dani Pedrosa SPA Repsol Honda Team (M) 42min 45.459 secs 3. Alex Barros BRA Pramac d'Antin MotoGP (B) 42min 48.341 secs 4. Casey Stoner AUS Ducati Marlboro Team (B) 42min 48.397 secs 5. John Hopkins USA Rizla Suzuki MotoGP (B) 42min 55.629 secs 6. Toni Elias SPA Gresini Honda (B) 43min 1.640 secs 7. Loris Capirossi ITA Ducati Marlboro Team (B) 43min 2.031 secs 8. Chris Vermeulen AUS Rizla Suzuki MotoGP (B) 43min 5.195 secs 9. Marco Melandri ITA Gresini Honda (B) 43min 5.222 secs 10. Nicky Hayden USA Repsol Honda Team (M) 43min 6.798 secs 11. Alex Hofmann GER Pramac d'Antin MotoGP (B) 43min 7.166 secs 12. Colin Edwards USA Fiat Yamaha Team (M) 43min 10.386 secs 13. Shinya Nakano JPN Konica Minolta Honda (M) 43min 19.118 secs 14. Sylvain Guintoli FRA Dunlop Tech 3 Yamaha (D) 43min 27.483 secs 15. Makoto Tamada JPN Dunlop Tech 3 Yamaha (D) 43min 27.530 secs 16. Olivier Jacque FRA Kawasaki Racing Team (B) 43min 27.602 secs 17. Kenny Roberts USA Team Roberts (M) 44min 9.607 secs

R750-Girl

New member
איזה מירוץ יא אולוהים!!!!

Always the best איזה חודש מחכה לנו~

המשתגר

New member
וכל זה לפני קטלוניה.

שהוא אחד המסלולים החביבים על רוסי. יותר מזה, אנחנו נכנסים עכשיו למספר מסלולים שבאופיים מתאימים לרוסי ולימאהה שלו הרבה יותר מאשר לסטונר והדוקאטי - כלומר פניות והרבה וישורות קצרות יותר (קטלוניה דוקא עם ישורת מכובדת של כקילומטר, אבל אסן ודונינגטון פארק עם ישורות של פחות מ-600 מטר). אני מאמין שלסטונר יהיה קשה להכנס אל הפודיום במסלולים האלה. האיום העיקרי במרוצים הקרובים מבחינתו של רוסי יגיע מכיוונו של פדרוסה. זו דעתי לפחות

Schweppesdude

New member
היה מירוץ מדהים

איזה כיף שיש MOTOGP . ת'כלס בארוס נתן פייט כמו מלך, אני לא סובל את סטונר. אני היחידי שלא סובל אותו?

המשתגר

New member
למה לא סובל את סטונר?

אין לי כלום נגדו, ההיפך. מדובר ברוכב מאוד מוכשר, שעד שלב זה בעונה מוכיח שיש לו גם יכולת מנטלית להתמודד על התואר. בנוסף לכל אלה הוא רוכב ומתנהל בצורה ספורטיבית לחלוטין, אז איזו סיבה יש לא לסבול אותו? אני אומנם לגמרי אוהד רוסי, אבל זה ממש לא סותר את העובדות שרשמתי לפני כן.

Schweppesdude

New member
לא בגלל כישורי הרכיבה שלו

להיפך, אני לא מזלזל בו כרוכב ומאוד מעריך אותו. (מכל הסיבות שציינת). משהו בבן אדם הזה פשוט מעצבן אותי, לא יודע... אין לי סיבה הגיונית\בוגרת\מבוססת לזה שאני לא אוהב אותו, השם שלו מעצבן אותי, הפרצוף שלו מעצבן אותי, איך שהוא זז על האופנוע מעצבן אותי... אולי אני סתם ילדותי פה אבל אין לי שום חיבה אליו.. אני כל הזמן מתפלל שהוא יאבד שליטה ויתרסק על החול.

כולנו מתפללים שהוא יאבד שליטה ויחליק אבל

אני מאוד אוהב אותו !!! גם בשנה שעברה שהוא לא היה עיקבי כמו השנה ,החליק הרבה ולא ראה הרבה פודיומים , אמרתי שהוא ילד מגניב ,רוכב מעולה ועוד יהיה גדול . אין ספק שרוסי הוא הרוכב/בנאדם הכי מדהים שקיים ואולי גם שאי פעם שהעולם ראה , אבל RESPECT לסטונר .

המשתגר

New member
לא מבין אותך בכלל ומבין לגמרי...

מצד אחד אני לא מבין מה מפריע לך בסטונר. מצד שני, אני אעלה בדיוק את אותם הטיעונים אם תשאל אותי למה אני שונא את פדרוסה: "משהו בבן אדם הזה פשוט מעצבן אותי, לא יודע... אין לי סיבה הגיונית\בוגרת\מבוססת לזה שאני לא אוהב אותו, השם שלו מעצבן אותי, הפרצוף שלו מעצבן אותי, איך שהוא זז על האופנוע מעצבן אותי" אז בשורה התחתונה, שנינו ילדים קטנים
- תרשה לי רק לנחש שגם אתה לא סובל את פדרוסה, רק פי כמה מאשר כמה שאתה שונא את סטונר -

למעלה