שמח שצדקתי בעינינו של העבריין קצב, מורל ושאר

שמח שצדקתי בעינינו של העבריין קצב, מורל ושאר

|היועצים והפרקליטים מהיקרים במדינה ,לא עזרו לעבריין המין הסידרתי הזה קצב! כך חשבתי עוד בתחילת הפרשה ואני שמח שצדקתי. למרות כל היחצנים הפרקלטים והספינים לא עזר לעבריין השפל הזה קצב, טוב שיש שופטים אמיצים בישראל

מחזק את דעתך איתן, שלחתי גם תגובה למאמר שלך..

נקווה שיפרסמו..., אכן ניראה לי כבר מזמן שהשתן עלה לראש לצמד חמד (עכשיו הם פרד נכון?..), רונן צור ומוטי מורל. הם עושים טעויות אסטרטגיות וטקטיות של טירונים במקצוע ולא של בעלי וותק וניסיון הנחשבים מהיקרים בתחום. אתן רק דוגמא "קטנה" ממש מהזמן האחרון. מוטי מורל ארגן במסגרת קמפיין "משקיעי הגז והנפט הקטנים (והבכיינים)."
מסיבת עיתונאים כאשר בזה אחר זה עלו בעלי מניות ואינטרסים צרים וברורים מאוד, הדואגים לכספם וישבנם כמובן, עלו לבמה כאילו היו מדליקי המשואה ביום העצמאות.. שתרמו משהו למדינת ישראל, ובטקסט כמעט אחיד התבכיינו על ועדת ששינסקי, לשיא הגועל הגיע מורל ומארגני מ"הע הזו כאשר עלתה לבמה ניצולת שואה(!) ביחד עם בנה והיא לא כעסה על התרופות שקשה לה לקנות, אולי על יוקר סל המזון, מחירי החשמל והמים,, היחס לניצולי השואה, אלא על מה מיררה בבכי אותה ניצולת שואה ביחד עם בנה??! היא חוששת שאולי תפסיד כסף במניות שיש לה ולבנה בעקבות ועדת ששינסקי...(
), אתם הבנתם את זה? ועל כל הביזיון הזה ניצח מוטי מורל היועץ המהולל והדי ביזיונר לפחות בשנים האחרונות... מה אומר לכם, אני מאוד מקווה בשביל רוב עם ישראל שועדת ששינסקי ובעיקר ראש הממשלה ושר האוצר לא יכנעו לספינים העלובים והשקופים ולא "ירחמו" על המיליארדרים על חשבון משאבי הציבור השייכים לכולנו!
שבת שלום וסו"ש ניפלא.

למעלה