שמעתי לפני בערך 12 שנה תיאוריה

מצב
הנושא נעול.

nomi12

New member
האם זה אמיתי או בדיחה. גם שלי

שמעתי משהו הרבה יותר יעיל

שילדים שגדלים בבית מבולגן, האי קיו שלהם יותר גבוה (אולי בגלל שהם צריכים כל הזמן לחפש אחרי הדברים שלהם?
)
האם זה אמיתי או בדיחה. גם שלי
נשמע בדיחה....

nomi12

New member
ברצוני לשאול...

ברצוני לשאול...
שלום שמי אוסנת ואני הבת של המשתמשת nomi12. אני התקבלתי לבית ספר לאומניות ואני מבינה בציור ( אני בת 12) רציתי לשאול אם את עשית את הציור אשר בפרטים שלך...?

nomi12

New member
ללי...

ברצוני לשאול...
שלום שמי אוסנת ואני הבת של המשתמשת nomi12. אני התקבלתי לבית ספר לאומניות ואני מבינה בציור ( אני בת 12) רציתי לשאול אם את עשית את הציור אשר בפרטים שלך...?
ללי...
אני כותבת לך שוב פעם את הודעתי כי כנראה לא הבנת שהשאלה מופנת אלייך. אז ככה, אני הבת של המשתמשת nomi12 . אני התקבלתי לבית ספר לאומניות בחיפה , " רעות ". ואני רוצה לשאול האם הציור אפשר בפרטים שלך את ציירת?

לי Li

New member
היי

ללי...
אני כותבת לך שוב פעם את הודעתי כי כנראה לא הבנת שהשאלה מופנת אלייך. אז ככה, אני הבת של המשתמשת nomi12 . אני התקבלתי לבית ספר לאומניות בחיפה , " רעות ". ואני רוצה לשאול האם הציור אפשר בפרטים שלך את ציירת?
היי
קודם כל, כן הבנתי שההודעה הקודמת הייתה מופנת אליי, אני פשוט לא נמצאת בפורום הזה 24 שעות ביממה אז לא ראיתי את ההודעה עד עכשיו. בכל מקרה, לא אני ציירתי את הציור הזה. הציור הזה נלקח המאינטרנט. אני אוהבת לצייר ואני מציירת דיי יפה, אבל לא יפה כמו מי שציירה את הציור הזה, היא ממש מוכשרת, והיא מציירת עוד הרבה ציורים בעיקר מהארי פוטר (הספר האהוב עלי). אני מבינה שאת אוהבת ציורים אז אני מצרפת לך כאן עוד ציור יפה שהיא ציירה

לי Li

New member
לא סיפרתי על התמונה

היי
קודם כל, כן הבנתי שההודעה הקודמת הייתה מופנת אליי, אני פשוט לא נמצאת בפורום הזה 24 שעות ביממה אז לא ראיתי את ההודעה עד עכשיו. בכל מקרה, לא אני ציירתי את הציור הזה. הציור הזה נלקח המאינטרנט. אני אוהבת לצייר ואני מציירת דיי יפה, אבל לא יפה כמו מי שציירה את הציור הזה, היא ממש מוכשרת, והיא מציירת עוד הרבה ציורים בעיקר מהארי פוטר (הספר האהוב עלי). אני מבינה שאת אוהבת ציורים אז אני מצרפת לך כאן עוד ציור יפה שהיא ציירה
לא סיפרתי על התמונה
אם את אוהבת הארי פוטר את תאהבי את זה. בכל מקרה, מצד ימין, זה עם הספר הוא לופין, לאחר מכן סיריוס, זה שמסתכל על הסנייץ' הוא כמובן ג'יימס ובצד יש את פיטר, ובצד בצד מאחורה יש את סנייפ. הארבעה הראשונים הם כמובן חבורת הקונדסאים. ואם את לא מכירה הארי פוטר, אז לא נורא. ספר מומלץ למקרה שתרצי לקרוא. דרך אגב, את יכולה לפרסם תמונה שציירת?

מצב
הנושא נעול.
למעלה